Background 1 3

Motivace zaměstnanců

Motivujte své zaměstnance chytře s eStravenkou

motivace zaměstnanců s Up

S elektronickou stravenkou Up můžete o své pracovníky pečovat a pořádně je motivovat k lepším pracovním výkonům. To vše eStravenka od Up umí. Je to prostě nejvýhodnější stravenka.

správné stravování s eStravenkou

Výzkumy je prokázáno, že pravidelné stravování je naprosto klíčové pro naše zdraví. Mnohdy se bohužel stává, že je oběd pro zaměstnance jediným zdravým a nutričně vyváženým jídlem za celý den!

Podporujte proto pravidelné stravování zaměstnanců i ve vaší firmě. S eStravenkou je to snadné. Jiné varianty, jako např. stravenkový paušál, k pravidelnému obědvání a zdravé životosprávě nemotivují.

health.svg

Pravidelné jídlo zlepšuje nejen zdraví, ale i celkovou fyzickou 
a psychickou pohodu.

Group 28

Ve firmách, kde obědy se stravenkami podporují, dosahují pracovníci vyššího výkonu, jsou soustředěnější, dělají méně chyb a snižuje se fluktuace i nemocnost

Vector

Najedený zaměstnanec je také spokojenější, loajálnější a odolnější vůči stresu.

Firmy, které poskytují příspěvek na stravenky, jsou pro uchazeče atraktivnější, což zaměstnance stabilizuje a snižuje to náklady na nábor.

získejte díky eStravence konkurenční výhodu
image 15 1 1

Dobré jídlo spojuje. Společný oběd posílí týmového ducha a vztahy mezi zaměstnanci, kteří se tak lépe poznají v neformálním prostředí. A určitě se lépe spolupracuje s kolegou, kterého známe blíž a i jinak než jen pracovně.

Díky obědu si zaměstnanci dopřejí pracovní přestávku spojenou se změnou prostředí, což je nejlepší varianta obědové pauzy. Je totiž spojená s odpoutáním se od pracovních záležitostí a procházkou do restaurace.

A co je lepší, než dopřát si skvělý oběd v restauraci ve společnosti milých kolegů?

Chcete se dozvědět více?

Nebo nám pošlete zprávu

Arrow