Zdraví chutná skvěle s eStravenkou

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Spánek, pohyb – a zdravá, lehká strava. Tato svatá trojice zdravého životního stylu vás přirozeně zbaví tělesného i psychického stresu. Dnes se zaměříme na stravu. Dáme vám 3 tipy na naše partnery, kde se najíte zdravě, lehce a s elektronickou kartou eStravenka i mnohem výhodněji. Pochutnají si vegetariáni, vegani i příznivci mezinárodní kuchyně.

zdravé jídlo s eStravenka

Salát jako hlavní jídlo? No jasně!

Milovníci salátů a zdravého jídla budou v pražské Green Factory v sedmém nebi. A co ti ostatní? Určitě jste na ně už narazili. Na lidi, kteří salát berou jako pouhou přílohu. Pokud svůj předsudek dokážou odhodit, tady zjistí, že salát je plnohodnotné, výživné a velmi chutné jídlo. Tedy když víte, jak na to. V Green Factory vědí. A umí.

Stačí přitom docela „málo“: do salátů používají každý den výhradně čerstvou zeleninu i další suroviny (včetně masa a sýrů), a hlavně zapojují kulinářskou kreativitu. Takto si v Green Factory vyrábějí vlastní dresinky a vaří i skvělé polévky. Vše 100% čerstvé, každý den.

To všechno si můžete samozřejmě objednat online domů, do práce nebo kde se zrovna chcete dobře, kvalitně a zdravě najíst. Objednávka je u vás do 60 minut. Hezky začerstva.

Ugo hlásí jarní úrodu SUPERBOWLS

Po 18 úspěšných letech na trhu není třeba freshbary a salaterie Ugo dlouze představovat – zvlášť, když desítky provozoven najdete všude po republice. Takže půjdeme rovnou k věci. Vlastně ke stolu.

V těchto dnech si na něj můžete poručit třeba SUPERBOWLS ze sezónní nabídky Ugo. Potvrzujeme, že těmto miskám s masem a bohatým zeleninovým doprovodem v omáčce nebo se zálivkou jednoduše nelze odolat. A proč taky? Je to sice „návykové“ ale zároveň zdravé a moc, moc dobré.

Pokud ale trváte na salátu na x způsobů, polévce, teplých jídlech nebo třeba dezertech, račte si předem vybrat z jejich nabídky.

V Ugo máte vždy jistotu, že nesáhnete vedle. A že si zdravě pochutnáte.

Zpestřete si polední talíř v olomouckém Green Baru

Pokud jste v Olomouci a máte chuť na lehká vegetariánská jídla ze zaručeně čerstvých surovin, zamiřte do Ztracené ulice, jen pár kroků od Horního náměstí. Tam najdete samoobslužnou jídelnu Green Bar. Už 17 let tu vaří vegetariánská, veganská a bezlepková jídla inspirovaná českou i mezinárodní kuchyní.

Sympatické je, že tady vidíte kuchařům až do kuchyně. A také to, že velikost porcí je jen a jen na vás – kolik si na talíř naložíte, tolik zaplatíte.

Na jejich stránkách najdete kompletní nabídku. A pozor, hlavní jídlo tu můžete mít slané i sladké, třeba plněné knedlíky s tvarohem nebo lívanečky jsou tu naprosto famózní.

A klidně vezměte i děti, menu i místní dětský koutek jsou na ně plně připraveny. Stejně jako na lidi s omezenou schopností pohybu díky bezbariérovému přístupu.


Tak co, projíte se ke zdraví spolu s námi? Nezapomeňte, že u všech partnerů můžete pohodlně zaplatit s vaší oblíbenou kartou eStravenka!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…