Začněte den vůní kávy. U našich partnerů zaplatíte eStravenkou.

Doba čtení: 3 minutes

„Ukrást“ si každý den trochu času pro sebe je skvělý nápad. Takže proč nespojit tu chvilku s chutí a vůní vynikající a pečlivě připravené kávy? Přesně. Proto vám dnes představíme 4 partnery – kavárny, kde si svůj šálek vychutnáte ve příjemném prostředí. A pokud s sebou budete mít eStravenkovou kartu, ta se postará o placení.

vychutnejte si šálek kávy s kartou eStravenka

Zrno Zrnko aneb „Chleba, káva, limonáda

Řemeslnou pekárnu a kavárnu v jednom jménem Zrno zrnko najdete v Praze na celkem 5 místech: v Nuslích, na Tylově náměstí u „Pavláku“, na Brumlovce, Senovážném náměstí a v Holešovicích, jen pár kroků od Vltavské.

Název „Zrno a zrnko“ odkazuje jak ke kávovým zrnkům, tak k zrnům obilným. Kromě ručně připraveného kváskového chleba, baget, koláčů a dalšího pečiva si v Zrno Zrnko totiž dávají náramně záležet i na kávě. Můžete tu chutnat vynikající kombinaci prémiových arabik z Etiopie, Peru a Kolumbie, která se vyznačuje sladkou dochutí. A sáček si můžete samozřejmě zakoupit i s sebou.

CrossCafe: Psi mají vstup povolen

Česká síť kaváren má pobočky v 11 českých městech. Kromě prvotřídní kávy tu koupíte nádherné dorty, sendviče a saláty, které si v CrossCafe vyrábějí sami. Jak jim to jde? Podle nás dokonale, ale obrázek si stejně uděláte sami.

Do CrossCafe vědí, co dnešní lidé potřebují úplně ze všeho nejvíc. Ano, je to spolehlivá wi-fi, na niž se připojíte bez hesla. Potěší i všudypřítomné zásuvky pro váš mobil, tablet nebo počítač.

Paul

Francouzský styl, to jsou bagety na x způsobů, croissanty, dezerty, saláty,  pestrobarevné makronky … a samozřejmě vynikající káva. Kavárny Paul najdete v Praze na celkem 19 adresách (včetně letiště).

A pokud se stanete členy jejich věrnostního Merci Clubu, můžete při každé návštěvě sbírat body a ty pak za čas použít na zaplacení nákupu.

Costa Coffee

Toto stylové a civilní prostředí se perfektně hodí pro schůzku, soustředěnou práci i chytání lelků. Kavárny Costa Coffee najdete už na 59 místech. Kromě Prahy i v několika větších městech po celé ČR.

Kromě kávy tu v předvánočním čase už tradičně připravují „perníčky ve svetru“ a hlavně neodolatelnou horkou čokoládu. Dejte si ji na vlastní nebezpečí – můžeme potvrdit, že je opravdu návyková.

eStravenku s sebou, prosím.

Na závěr připomínáme: na vaši příští výpravu za skvělou kávou (a něčím dobrým na zub) si nezapomeňte vzít i svou oblíbenou elektronickou kartu eStravenka, případně papírové stravenky, a placení nechte na nich.

„Kavárenské povalečství“ tak dovedete k naprosté dokonalosti. 😉

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…