Za novými zážitky? Vyzkoušejte restauraci Forky’s s eStravenkou

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Přijdou vám už všechny restaurace stejné a bez nápadu? Máme pro vás skvělý tip – restauraci Forky’s, kde všechna jídla připravují z čistě rostlinných surovin. A rozhodně nejsou jen pro vegany. Ve Forky’s si to zaručeně užijete. A to i v případě, že rostlinná strava není váš denní chleba. Najdete zde veganské speciality z celého světa, českou klasiku i výběrové produkty vlastní značky. A nejlepší je, že zde můžete zaplatit svou oblíbenou kartou eStravenka!

restaurace Forky´s s kartou eStravenka

Na čem si zde pochutnáte

Vyzkoušet můžete třeba oblíbené superbowls, což jsou chuťově a nutričně bohaté misky naplněné převážně superpotravinami. Co byste řekli třeba na variantu „Thai Green Curry“ s tofu, kokosovým mlékem, pak choi, cukrovým hráškem, brokolicí, koriandrem a jasmínovou rýží? Zní to skvěle, že?

Forky’s jsou také velcí fanoušci zdravé verze street food. Pochutnáte si třeba na skvělých burgerech s BBQ omáčkou a pečenými bramborami, na nejrůznějších wrapech (kebab, greek style, shawarma), „kuřecích“ nugetkách, ale také na české klasice – smaženém řízku nebo bramborových knedlících s červeným zelím, „uzeným“, demi glace a cibulkou.

Samozřejmostí je káva s rostlinným mlékem a denní nabídka dezertů.

Jaké jsou benefity jídla z Forky’s a rostlinné stravy?

  • Ve Forky’s vše připravují z kvalitních přírodních surovin, bez cholesterolu, s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a vlákniny.
  • Veganská strava s sebou nese navíc spoustu zdravotních benefitů. Mluví se o sníženém riziku civilizačních chorob, jakými jsou např. nemoci srdce, vysoký krevní tlak, obezita, chronické záněty, mrtvice a diabetes 2. typu.
  • Přínosy má rostlinná strava i pro planetu a udržitelnost životního prostředí. Má také silný etický rozměr.
  • A protože ve Forky’s fandí i dalším všemožným „eko vychytávkám“, jídlo s sebou dostanete v bio-plastovém a 100% odbouratelném obalu, který je vyroben z rostlinné biomasy z kukuřice, řepy, brambor a obilnin.

Plaťte ve Forky’s pohodlně svou kartou eStravenka

Tohle místo si určitě zaslouží vaši návštěvu, tak sem vezměte kolegy na některý z vašich společných obědů nebo přátele na večeři. Uvidíte, že to bude stát za to!

Platit můžete eStravenkou, kterou máte jednoduše třeba v telefonu nebo hodinkách.

Restaurace najdete v Praze, Brně, Ostravě, Liberci a Trnavě. Vybírat můžete vždy ze stálé nabídky a v pracovní dny i z denního obědového menu.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…