Los Capolitos aneb Hurá do Mexika | eStravenky místo letenky

Pokud letos vynecháte dovolenou anebo je už za vámi, hlavu vzhůru. Pokud místo letenky použijete eStravenky, můžete si vychutnat atmosféru mnoha vyhlášených světových destinací. Dnes se spolu podíváme do Mexika. Rychle, levně – a bez nekonečných front na letišti. Seznamte se s Los Capolitos!

mailing predel 800x220 2

Špičkové „mexiko“ a ještě s úsměvem

Los Capolitos je splněný kulinářský sen bratrů Honzy a Michala Kapolkových. Inspiraci pro autentickou a vysoce kvalitní mexickou kuchyni sbírali přímo u zdroje – od šéfkuchařů v USA i v Mexiku.

Jejich koncept je krásný ve své jednoduchosti: Vaří se výhradně z kvalitních surovin. zákazníci se mohou kuchařům dívat pod ruce a nechat si jídlo vyladit podle momentální chuti.

Burrito, quesadilla, chili con carne, mexický bowl, tacos… to vše pro vás připraví na počkání v řádu minut. A k hotovému jídlu přidají i úsměv.

11 adres a rozvoz po celé ČR

Potom, co jste si přečetli výše, asi nepřekvapí, že se Los Capolitos daří. Důkazem je, že je najdete už na 11 adresách po celé ČR: V Brně, Kladně, Hradci Králové, Frýdku-Místku, Liberci, Olomouci, Ostravě (v centru a v Porubě), Opavě a v Praze (tam fungují pouze na rozvoz).

Ideální volba pro fitnesáky

Pokud cvičíte a stravujete se zdravě, jistě oceníte vychytávku, která je dalším důkazem kvality jídel z Los Capolitos: u každého jídla najdete nejen počet kalorií, ale i poměr makroživin (bílkoviny, tuky, sacharidy, jednoduché cukry, vláknina). Pokud tedy sledujete svůj denní příjem kalorií, s jídly od Los Capolitos vždy přesně víte, na čem jste.

eStravenka pro výhodné a pohodlné placení

Provozovny Los Capolitos i rozvážecí firmy, které využívají, přijímají eStravenky, takže platbu vyřídíte snadno a rychle svou eStravenkovou kartou. Ale pokud používáte papírové stravenky, přijmou samozřejmě i je.

A teď zbývá už jen… vybrat si vaše chutné mexické jídlo. Ať si je necháte poslat nebo se zastavíte v polední pauze osobně i s kolegy, přejeme vám dobrou chuť!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…