Spojili jsme síly s hypermarketem Globus! Jaké výhody vám z toho plynou?

Nakupujete rádi tam, kde je svět ještě v pořádku? Zajděte si na nákup kvalitních surovin a získejte 10 % ze své útraty zpět!

Již od roku 1828, kdy si pan Franz Bruch, zakladatel budoucí firmy Globus, otevřel malý obchod s potravinami, nabízí tento řetězec svým zákazníkům kvalitní zboží všeho druhu. Původní nabídka potravinového zboží byla postupem času rozšířena o další non-food sortiment a doplňkové služby. Oblíbené hypermarkety nabízí nyní široký sortiment produktů, zejména čerstvé suroviny a do nabídky pravidelně přibývají další služby jako aplikace Můj Globus, s kterou díky průběžnému scanování nakupovaného zboží můžete nakoupit podstatně rychleji a vyhnout se tak dlouhému čekání ve frontě u kasy.

Abychom váš nákup udělali ještě trochu výhodnější, nabízíme vlastníkům eStravenky možnost získat, při minimálním nákupu 500 Kč, 10 % ze zaplacené částky zpět. Od 28. 6. 2021 můžete tuto nabídku využít v hypermarketech Globus po celé České republice, nabídka cashbacku se vztahuje na veškerý nákup potravin, nelze ji však uplatnit v restauraci Globus, kavárně či fresh baru.

Udělejte si na svůj nákup čas a užijte si doslova dosyta všech výhod, které eStravenka & Globus nabízí!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…