Spojili jsme síly s hypermarketem Globus! Jaké výhody vám z toho plynou?

Nakupujete rádi tam, kde je svět ještě v pořádku? Zajděte si na nákup kvalitních surovin a získejte 10 % ze své útraty zpět!

Již od roku 1828, kdy si pan Franz Bruch, zakladatel budoucí firmy Globus, otevřel malý obchod s potravinami, nabízí tento řetězec svým zákazníkům kvalitní zboží všeho druhu. Původní nabídka potravinového zboží byla postupem času rozšířena o další non-food sortiment a doplňkové služby. Oblíbené hypermarkety nabízí nyní široký sortiment produktů, zejména čerstvé suroviny a do nabídky pravidelně přibývají další služby jako aplikace Můj Globus, s kterou díky průběžnému scanování nakupovaného zboží můžete nakoupit podstatně rychleji a vyhnout se tak dlouhému čekání ve frontě u kasy.

Abychom váš nákup udělali ještě trochu výhodnější, nabízíme vlastníkům eStravenky možnost získat, při minimálním nákupu 500 Kč, 10 % ze zaplacené částky zpět. Od 28. 6. 2021 můžete tuto nabídku využít v hypermarketech Globus po celé České republice, nabídka cashbacku se vztahuje na veškerý nákup potravin, nelze ji však uplatnit v restauraci Globus, kavárně či fresh baru.

Udělejte si na svůj nákup čas a užijte si doslova dosyta všech výhod, které eStravenka & Globus nabízí!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…

logo Globus