Skutečné potraviny od Olivera s eStravenkou

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Farmářské obchůdky U Olivera myslí na zdraví a životní prostředí a nabízí velký výběr kvalitních potravin od regionálních dodavatelů. Nakoupíte zde spoustu dobrot a platit můžete svou oblíbenou kartou eStravenka!

bio vajíčka od Olivera s eStravenkou

Nakupujte potraviny tam, kde záleží na přírodě, zdraví a životním prostředí. A také tam, kde je mají skutečné, kvalitní a čerstvé jídlo. Právě takový je Obchod u Olivera. Plný poctivých a zdravých potravin od regionálních dodavatelů. Najdete zde sýry a zeleninu z farmy, pečivo od pekaře, vejce z chovu, maso od řezníka a vína z Moravy. Přesně tak, jak to má být.

Regionální potraviny jsou velký trend

Obchod u Olivera nabízí spoustu poctivých potravin od místních dodavatelů. Lokální potraviny jsou velmi oblíbené, lidé už totiž nechtějí zbytečně kupovat jídlo, které obletělo půlku zeměkoule, než se dostalo na talíř. Rajčata z obřích španělských skleníků bývají bez chuti, maso je z brazilských velkochovů a klecová vejce z Pobaltí. Naopak lokální potraviny jsou pro naše tělo nejzdravější, nejpřirozenější a díky krátké distribuční vzdálenosti jsou čerstvé a obsahují i více kvalitních nutričních látek. Je to návrat k tradici a k přirozenému běhu věcí. Konzumací regionálních potravin navíc podpoříte místní farmáře.

Malý obchod se širokým sortimentem

Obchůdek U Olivera nabízí široký sortiment zdravých produktů, které si vyberete i ve vegetariánské, veganské nebo bezlepkové variantě. A také slovenské a maďarské specialitky, stáčená i lahvová moravská vína. Kreativní majitelé zboží rádi doplňují, obměňují a přizpůsobují sezónní nabídce. Na podzim zde tak pořídíte třeba svatomartinskou husu a objednáte k ní rovnou i bramborový, karlovarský nebo houskový knedlík. Přidáte k tomu svatomartinské víno, dětem pořídíte stylové halloweenské dobrůtky a objednáte poctivé vánoční cukroví. V létě si pochutnáte na lahodných zmrzlinách, na jaře na čerstvém chřestu, velikonočních beráncích a mazancích.

Každý pracovní den je pro vás navíc připraveno oblíbené polévkové menu ze dvou druhů polévek. Zákazníci si také chválí skvělou kávu a velký výběr čerstvých koláčů a dortíků. Prodejny Obchodu u Olivera najdete na Chlebovické v Letňanech a na Jankovcově v Holešovicích.

Zaplaťte svou kartou eStravenka

Podpořte zdravé a lokální jídlo a zajděte si do obchůdků U Olivera i vy, třeba i na skvělou kávu a výborný koláč. Platit můžete s vaší oblíbenou elektronickou kartou eStravenka.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…