Sklizeno – Kvalita, zdraví a poctivost

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Sklizeno je síť obchodů se zdravým a kvalitním jídlem. Dnes má už 18 prodejen, ve kterých najdete vše potřebné na jednom místě. Pečivo, ovoce, zeleninu, vejce, maso, mléčné výrobky a mnoho dalšího. Sortiment splňuje přísný kodex kvality, tak si už nemusíte lámat hlavu s čtením etiket. Platit navíc můžete se svou oblíbenou kartou eStravenka!

objevte sklizeno s kartou eStravenka

Sklizeno je známá síť se zdravými potravinami. Vznikla v roce 2011 a v současné době už má 18 poboček v Praze, Brně, Hradci Králové, Zlíně i v Olomouci. 

V nabídce převažují potraviny od prověřených malých a středních lokálních farmářů a producentů z České republiky. Najdete zde ale i zahraniční značky, převážně ze západní Evropy. Klíčové je nabízet zákazníkům kvalitní a „opravdové“ jídlo. Pořídíte zde čerstvé pečivo, mléčné výrobky, maso, vejce, ovoce a zeleninu, dezerty, ale i skvělou kávu a vína. Pochutnáte si na dobrotách jejich vlastní výroby, na své si přijdou i příznivci bio a farmářských produktů, raw stravy, vegani nebo celiaci.

Inspirace přišla z Německa

Zakladatel a spolumajitel Sklizeno Foods David Kukla přivezl koncept Sklizeno z Německa, kde žil a zvykl si nakupovat kvalitní potraviny. V roce 2011 bylo v Česku nemožné koupit kvalitní pečivo, lokální zeleninu a ovoce, mléčné výrobky a další zboží na jednom místě. A tak vzniklo Sklizeno. Síť se rychle rozrůstala a postupně pod značku Sklizeno přešly i potraviny MY FOOD Market a síť Náš grunt. 

Ve Sklizenu neprodávají jen tak něco

Poctivá výroba, tradice, ekologický přístup a etika jsou ve Sklizenu hlavní principy, přes které nejede vlak. Můžete si být jistí, že jídlo, které zde nakoupíte, odpovídá přísnému kodexu kvality. Neobsahuje žádné škodlivé přísady a je vyrobeno v souladu se zásadami poctivé tradiční výroby a ochrany životního prostředí. Je bez éček, chemických dochucovadel, hormonů, antibiotik, genetických modifikací, ztužených tuků a transmastných kyselin.

Dbá se zde na čerstvost, lokálnost, úctu ke zvířatům a přírodě a dodržování přísných norem pro živočišnou výrobu a pěstování ovoce a zeleniny.

Nákup vám donesou až do auta

Nakoupit můžete i pohodlně na e-shopu, objednávku vyzvednete na prodejně nebo vám ji doručí domů či donesou do auta. Rádi vám připraví i catering pro nejrůznější příležitosti a oslavy.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…