S jídlem roste chuť: eStravenka slaví 7,5 milionu transakcí. Jak se nám to podařilo?

Pokud jste se v posledních dnech pohybovali v blízkosti pražské centrály Up ČR, možná jste zaslechli řadu zvuků připomínajících výstřely. Policii nevolejte, přiznáváme se: abychom oslavili fenomenální úspěch eStravenky, „bouchli“ jsme pár lahví šampaňského. K oslavě jsme měli přes 7 500 000 důvodů.

Když jsme uváděli na trh eStravenku, nikdo z nás netušil, že se z ní během rekordně krátké doby stane štika, která s přehledem ovládne český rybníček zaměstnaneckých benefitů. Důkazem je na 7 500 000 transakcí, které zaměstnanci s eStravenkou dosud provedli.

Důvody tohoto fenomenálního úspěchu, které lidé zjevně oceňují, jsou zřejmé:

  • eStravenka je moderní, digitální řešení pro maximálně pohodlné a rychlé placení mobilem či hodinkami (placení pomocí Apple Pay a Google Pay je samozřejmostí)…
  • … a s nákupem už od 1 Kč do 500 Kč bez nutnosti zadávat PIN
  • eStravenku uplatníte ve všech potravinových řetězcích a v dalších 12 000 provozovnách po celé ČR
  • Její pravidelné využívání se zaměstnancům vyplácí – třeba ve formě obědu zdarma každý měsíc a mnoha dalších slev
  • V aplikaci Můj Up vám eStravenka zařídí cashbacky z každé transakce (je přitom jedno, zda platíte All Inclusive kartou nebo běžnou platební kartou)
  • V Můj Up navíc kdykoli pohodlně zjistíte zůstatek na kartě, historii transakcí  nebo vyhledáte provozovnu

Pravděpodobně i vy patříte k těm, kteří pomohli eStravence k tomuto fenomenálnímu úspěchu. Za to vám upřímně děkujeme! Ale pozor, to není vše, co pro vás máme! Aby vám žádné příští výhody eStravenky neunikly, stačí si stáhnout aplikaci Můj Up do mobilu, která vás notifikací upozorní na všechny novinky.

Naše doporučení tedy zní: vyrazte na kratší procházku, která okysličí vaše tělo, rozjasní náladu, upevní zdraví – a spojte ji s příjemnou návštěvou dobré restaurace.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…