Profesionální catering s ekologickým přesahem

Předpokládaná doba čtení: 4 minuty

Catering a restaurace Wildcook nabízí ty nejlepší služby včetně zážitkového cateringu až do domu. A protože jim není lhostejný osud naší planety, vaří striktně bez palmového oleje a podporují i organizaci, která chrání a vykupuje deštné pralesy. 

eko catering s eStravenka

Restaurace a vyhlášená profesionální cateringová společnost Wildcook je z České Lípy na severu Čech a specializuje se na gurmánský catering. Ve Wildcook ty nejnáročnější požadavky zákazníků vnímají jako výzvu a lidem dopřávají nezapomenutelné zážitky, které potěší všechny smysly.

Co ve Wildcook všechno umí?

Pokud máte rádi dobré jídlo spojené s neobyčejným zážitkem, pak zvolte catering „Chef do domu“. Vše si užijte v pohodlí vašeho domova. Je to také skvělý tip na originální dárek, ideální třeba k výročí, k narozeninám, či na nějakou speciální událost, jako je např. žádost o ruku. Ve Wildcook zařídí vše potřebné, jídlo připraví a naservírují před vámi, pomohou i s výběrem vhodných nápojů. Můžete si tak dopřát prvotřídní gastronomický zážitek přímo v obýváku.

Hravě zvládnou i catering na svatební hostinu, do kanceláře, na rauty, recepce, bankety a galavečery. A také jakékoli jiné občerstvení dle přání zákazníka.

Ekologická cesta bez palmového oleje

Michal Pitek, šéfkuchař restaurace Wildcook, jde navíc ekologickou cestou vaření a podnikání.

V kuchyni přestal cíleně používat palmový olej, který je sice nejlevnější, ale jeho pěstování podporuje obrovské ekologické katastrofy. K tomuto kroku ho přesvědčily všudypřítomné záběry hořících indonéských pralesů. Podle všeho byl Wildcook první restaurace v České republice, která se k něčemu takovému rozhodla. Aktivně také podporují organizaci Green Life, která na Sumatře postupně vykupuje deštný prales, což do budoucna zabraňuje budování palmových plantáží pro pěstování palmy olejné. Do podpory zapojil také své zákazníky, kteří zakoupením charitativního muffinu mohli přispět částí ceny na aktivity Green Life.

Dbají také na sezónnost nabídky, jídelní lístky pravidelně obměňují a chtějí zákazníkům přinášet neustále něco nového. Ve Wildcook mají evidentně svoji práci opravdu rádi. Nejenže jsou jejich výtvory moc dobré, ale navíc i krásné a velmi nápadité a inovativní.

Vyzkoušejte a podpořte udržitelnou myšlenku v podnikání. A platit můžete elektronickou kartou eStravenka.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…