Přinášíme 3 tipy na lahodnou pizzu

Doba čtení: 3 minuty

Je geniální ve své jednoduchosti, a nesmírně flexibilní, co se týká ingrediencí – pizza je asi nejpopulárnější lidstvu známý pokrm. Pokud ji milujete i vy (nemluvě o vašich dětech), dnes vás pošleme ke skutečným expertům. A protože všichni jsou našimi partnery, zaplatíte u nich svou kartou eStravenka. Pohodlně a výhodněji, jak jste zvyklí.

oslavte den pizzy s kartou eStravenka


Pizza Hut na 11 pražských adresách

Tahle vyhlášená pizzerie má pokryté celé hlavní město – a pokud ji nemáte přímo „za rohem“, rádi vám pizzu dovezou, kam si budete přát. Případně si ji můžete předem objednat a vyzvednout třeba cestou z práce. Jak snadné je někdy potěšit všechny členy rodiny chytrým nákupem hotové večeře!
Nemusí ale zůstat jen u pizzy. V Pizza Hut připravují i dokonalé těstoviny, různé předkrmy (třeba kuřecí křídla nebo křupavý česnekový chléb se sýrem), a pozor – ve stálé nabídce mají i pestrou nabídku zmrzlin v praktických kyblíčcích. Takže o dezertu je asi rozhodnuto.

V Coloseu zažije radost ze skvělého jídla celá rodina

Všechny suroviny i nápoje tu pocházejí výhradně od prověřených italských dodavatelů – a to včetně mouky, ze které připravují pizzu. Provozovny Pizza Coloseum v Praze, Ostravě, Teplicích a Českých Budějovicích.
Dnes se tu bavíme o pizze, ale v Coloseu dostanete i vynikající maso z grilu, těstoviny nebo mořské plody. Je tedy dost dobře možné, že do Colosea zavítáte víckrát. V tom případě doporučujeme zažádat o věrnostní kartičku Bakarata Club. Sbíráte na ni body a neplatíte za položky jako couvert, obaly na jídlo s sebou a další.
A protože v každé provozovně najdete i dobře vybavený dětský koutek, je jasné, že děti jsou v Coloseu vítány (ty do 6 let tu navíc jedí zdarma). Dokonce tu pro ně mají i speciální dětský jídelní lístek, který vypadá jako dětský časopis plný obrázků. To by stálo za návštěvu, co říkáte?

Pepinova pizza přijede až k vám, když bydlíte na Moravě

Tahle pizzerie s velkorysou nabídkou pokrmů a agilním rozvozem je horkým kandidátem na to, aby už brzy „ovládla“ celou půlku Moravy. Rozvážejí po domovské Olomouci, dále v Hranicích, Kroměříži, Přerově a Prostějově.
Co se týká nabídky jídel, na stránkách Pepinovy pizzy si vybere asi úplně každý. Kromě klasických i inovativních druhů pizzy (často se zajímavými názvy jako např. Wolkerova báseň) si tu dáte burgery, špecle, halušky, čínu, kuřecí stripsy, smažená masa… ale pokud máte chuť, tak třeba i moravského vrabce se zelím.
Asi proto, abyste se jejich vynikající pizzou nepřejedli.

Co se týká pizzy, s našimi tipy jdete (nebo objednáváte) na jistotu. Takže nezbývá, než popřát vám dobrou chuť. Při placení nezapomeňte „provětrat“ vaši eStravenku, je tu přesně od toho.

Jestli vám náš výběr nestačil, mrkněte na další místa v našem vyhledávači, kde lze platit kartou eStravenka.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…