Pravá Itálie již na 9 místech v ČR | eStravenky místo letenky

Pokud láska skutečně prochází žaludkem, pro lásku k Itálii to platí stokrát. Abyste si dopřáli potěšení z vynikající italské kuchyně nemusíte riskovat zpožděné lety nebo zasekané dálnice. Vyhlášenou restauraci Pizza Coloseum najdete už na 9 místech v ČR, a nejde zdaleka jen o pizzu. A určitě s sebou vezměte i děti – v Coloseu s nimi dopředu počítají.

Tady si italskou kvalitu objednáte hezky česky

Těstoviny. Mořské plody. Italské uzeniny, maso a sýry. A vína! To vše lidé z Pizza Coloseum osobně vybírají u prověřených italských dodavatelů. Nevynechají nic, snad ani mouku na těsto na pizzu. Ono s nekvalitními surovinami „Itálii“ vlastně ani dělat nejde. Italská kuchyně s kvalitními surovinami stojí a padá . I v Čechách.

Takže pokud jste připraveni oželet hluk italských ulic, davy turistů, úmorné vedro a placené slunečníky na plážích, připravte si eStravenkovou kartu – a hurá do slunné Itálie.

Pizzu Coloseum najdete v Praze, Ostravě, Teplicích a Českých Budějovicích, v prvních dvou jmenovaných městech na vícero adresách.

Italské dobroty kdekoliv si umanete

Možná už brzy sami poznáte, že v Coloseu si nehrají na luxusní, nedostupný, předražený podnik. Ať si objednáte maso z grilu, těstoviny, mořské potvory nebo třeba „jen“ pizzu Margarita a k tomu lahodné italské víno, účet vás příjemně překvapí.

A jestli si Pizza Coloseum získá vaše srdce gurmána, máme pro vás tip! Tento podnik totiž nabízí i catering. Partu přátel nebo kolegů tak nemusíte zvát do nejbližší restaurace. Namísto toho můžete v těchto horkých dnech uspořádat příjemnou garden party nebo piknik a nechat si vše pohodlně doručit přímo domů na zahradu.

Kam s dětmi? Vezměte je s sebou!

Rodiny s dětmi dlouhodobě tvoří většinu zákazníků Pizza Coloseum (že by to bylo tou až návykově dobrou pizzou?). A proto se na ně dobře připravili. V každé pobočce mají vybavený dětský koutek a k tomu i speciální dětský jídelní lístek. Aby se v něm dobře vyznali i ti nejmenší, vypadá jako dětský časopis. A pozor: děti do 6 let jedí v Coloseu zdarma!

Místo € zaplatíte eStravenkou

Když už jsme u toho, klidně doma nechte i hotovost – v Pizza Coloseum zaplatíte eStravenkou i papírovými stravenkami. Tak, jak to máte rádi. A na rozdíl od eura v mnohem výhodnějším ,,kurzu“.

Signore e signori, buon appetito!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…