Pravá Itálie již na 9 místech v ČR | eStravenky místo letenky

Pokud láska skutečně prochází žaludkem, pro lásku k Itálii to platí stokrát. Abyste si dopřáli potěšení z vynikající italské kuchyně nemusíte riskovat zpožděné lety nebo zasekané dálnice. Vyhlášenou restauraci Pizza Coloseum najdete už na 9 místech v ČR, a nejde zdaleka jen o pizzu. A určitě s sebou vezměte i děti – v Coloseu s nimi dopředu počítají.

mailing predel 800x220 11

Tady si italskou kvalitu objednáte hezky česky

Těstoviny. Mořské plody. Italské uzeniny, maso a sýry. A vína! To vše lidé z Pizza Coloseum osobně vybírají u prověřených italských dodavatelů. Nevynechají nic, snad ani mouku na těsto na pizzu. Ono s nekvalitními surovinami „Itálii“ vlastně ani dělat nejde. Italská kuchyně s kvalitními surovinami stojí a padá . I v Čechách.

Takže pokud jste připraveni oželet hluk italských ulic, davy turistů, úmorné vedro a placené slunečníky na plážích, připravte si eStravenkovou kartu – a hurá do slunné Itálie.

Pizzu Coloseum najdete v Praze, Ostravě, Teplicích a Českých Budějovicích, v prvních dvou jmenovaných městech na vícero adresách.

Italské dobroty kdekoliv si umanete

Možná už brzy sami poznáte, že v Coloseu si nehrají na luxusní, nedostupný, předražený podnik. Ať si objednáte maso z grilu, těstoviny, mořské potvory nebo třeba „jen“ pizzu Margarita a k tomu lahodné italské víno, účet vás příjemně překvapí.

A jestli si Pizza Coloseum získá vaše srdce gurmána, máme pro vás tip! Tento podnik totiž nabízí i catering. Partu přátel nebo kolegů tak nemusíte zvát do nejbližší restaurace. Namísto toho můžete v těchto horkých dnech uspořádat příjemnou garden party nebo piknik a nechat si vše pohodlně doručit přímo domů na zahradu.

Kam s dětmi? Vezměte je s sebou!

Rodiny s dětmi dlouhodobě tvoří většinu zákazníků Pizza Coloseum (že by to bylo tou až návykově dobrou pizzou?). A proto se na ně dobře připravili. V každé pobočce mají vybavený dětský koutek a k tomu i speciální dětský jídelní lístek. Aby se v něm dobře vyznali i ti nejmenší, vypadá jako dětský časopis. A pozor: děti do 6 let jedí v Coloseu zdarma!

Místo € zaplatíte eStravenkou

Když už jsme u toho, klidně doma nechte i hotovost – v Pizza Coloseum zaplatíte eStravenkou i papírovými stravenkami. Tak, jak to máte rádi. A na rozdíl od eura v mnohem výhodnějším ,,kurzu“.

Signore e signori, buon appetito!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…