Plaťte v restauraci bleskově, dohromady nebo i každý zvlášť díky aplikaci Qerko

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Jistě jste to zažili na obědech s kolegy i vy. Zdlouhavé placení „zvlášť“ zdržuje vás i obsluhu a vyvolává zmatky. S Qerko si to ale můžete s klidem odpustit: bleskurychlým, chytrým placením přes QR kód, kdy si hosté mezi sebou rozdělí platby, ušetříte čas i nervy. Při placení nyní můžete vybrat i naši eStravenku!

plaťte pomocí QR kódu a aplikaci Qerko

Konec zdlouhavého rozpočítávání účtu

Pokud nemáte mezi kolegy nebo přáteli „magnáta“, který pozve celý stůl, placení společného účtu je obvykle tou nejméně příjemnou fází návštěvy restaurace, kavárny nebo jídelny.


A přesně proto vznikla platební aplikace Qerko, která z placení společného účtu dělá otázku pár kliknutí v mobilu. Každý klikne na to, co si dal, a obratem zaplatí. Bleskově, přímo od stolu, bez nutnosti přivolávat obsluhu.

Aplikaci Qerko není třeba mít ani staženou v mobilu. Přesto přidáváme odkazy na stažení Z Google Pay i Apple Pay, tuhle jednoduchou a užitečnou aplikaci si totiž asi dost rychle zamilujete. Stejně jako dosavadních 500 000 uživatelů.

Qerko + eStravenka = ideální kombinace

Je to tak, Qerko nově umožňuje platit vašimi oblíbenými eStravenkami. Využijte toho a užívejte si návštěvy restauračních zařízení bez komplikací.

Toto spojení rychlosti a cenové výhodnosti je dalším důkazem, že digitalizace šetří čas, peníze a energii vynaloženou na zbytečnosti – třeba na „vysokou matematiku“, když chcete přesně spočítat, kdo má kolik zaplatit ze společného účtu pro jeden stůl.

Nám v Up je potěšením, že vám tuhle možnost můžeme hezky „za tepla“ nabídnout.

A ještě poslední věc: pokud se chystáte s kolegy nebo s přáteli vyrazit otestovat Qerko, mrkněte do jejich aplikace. Seznam podniků, kde můžete takto elegantně a pohodlně platit už dnes, najdete v sekci Kam zajít.

Přejeme vám i ostatním příjemné posezení!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…