Oslavte den svatého Patrika stylově v irském pubu s eStravenkou

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Den svatého Patrika si nejlépe užijete v „malém Irsku“. Najdete ho v centru Prahy ve Štěpánské ulici v pubu Rocky O´Reillys. Whiskey, cider nebo Guiness tu zkombinujete s vydatným irským jídlem a fanděním! Sport tu běží na 13 velkoplošných obrazovkách. A pozor, berou tu eStravenku!

oslavte den svatého Patrika s eStravenkou

Najezte se, ať vydržíte do půlnoci se ctí

Objednávku nápojů doporučujeme doplnit i některou z místních specialit. Dobré a vydatné jídlo je nezbytné, abyste na svou „návštěvu Irska“ nevzpomínali ve zlém. Z Rocky O´Reillys se vám totiž nebude chtít jít brzy domů (mluvíme z vlastní zkušenosti). A zavírají tu až v 1 hodinu po půlnoci.

Dáte si tu skvělý irský stew, pořádné burgery, žebra i lehčí sendviče či polévky. A kromě toho mají neodolatelnou nabídku předkrmů.

Každý večer program pro všechny

V Rocky O´Reillys si na své přijdou i ženy, slečny, ba i dámy. Kromě příjemně široké nabídky irské whiskey a silných irských piv vám zde totiž nabídnou i kvalitní cidery, míchané nápoje nebo skvělé víno.
O zábavu je postaráno každý večer. Těšit se můžete na živou irskou hudbu, čtyři dny v týdnu je v provozu karaoke a čtvrtky patří oblíbenému Pub Quizu.

Skvělý start pro každý večírek s kartou eStravenka

TIP: Pub Rocky O´Reillys je skvělé místo pro firemní večírky nebo sraz s přáteli. V tom případě je dobré udělat rezervaci, bývá tu stabilně plno. Je docela dobře možné, že je tomu tak i díky moudrému rozhodnutí pubu přijímat eStravenky. Tím pádem vás už nic nezastaví. 😊


Příjemnou zábavu!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…