Oslavte den svatého Patrika stylově v irském pubu s eStravenkou

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Den svatého Patrika si nejlépe užijete v „malém Irsku“. Najdete ho v centru Prahy ve Štěpánské ulici v pubu Rocky O´Reillys. Whiskey, cider nebo Guiness tu zkombinujete s vydatným irským jídlem a fanděním! Sport tu běží na 13 velkoplošných obrazovkách. A pozor, berou tu eStravenku!

oslavte den svatého Patrika s eStravenkou

Najezte se, ať vydržíte do půlnoci se ctí

Objednávku nápojů doporučujeme doplnit i některou z místních specialit. Dobré a vydatné jídlo je nezbytné, abyste na svou „návštěvu Irska“ nevzpomínali ve zlém. Z Rocky O´Reillys se vám totiž nebude chtít jít brzy domů (mluvíme z vlastní zkušenosti). A zavírají tu až v 1 hodinu po půlnoci.

Dáte si tu skvělý irský stew, pořádné burgery, žebra i lehčí sendviče či polévky. A kromě toho mají neodolatelnou nabídku předkrmů.

Každý večer program pro všechny

V Rocky O´Reillys si na své přijdou i ženy, slečny, ba i dámy. Kromě příjemně široké nabídky irské whiskey a silných irských piv vám zde totiž nabídnou i kvalitní cidery, míchané nápoje nebo skvělé víno.
O zábavu je postaráno každý večer. Těšit se můžete na živou irskou hudbu, čtyři dny v týdnu je v provozu karaoke a čtvrtky patří oblíbenému Pub Quizu.

Skvělý start pro každý večírek s kartou eStravenka

TIP: Pub Rocky O´Reillys je skvělé místo pro firemní večírky nebo sraz s přáteli. V tom případě je dobré udělat rezervaci, bývá tu stabilně plno. Je docela dobře možné, že je tomu tak i díky moudrému rozhodnutí pubu přijímat eStravenky. Tím pádem vás už nic nezastaví. 😊


Příjemnou zábavu!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…

den svatého patrika s estravenka