Oříšek: Zažeňte chutě zdravě s eStravenkou

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Oblíbené brněnské obchůdky s ořechy a sušeným ovocem jsou úspěšné a rostou jako houby po dešti. Není divu, nabízí totiž kvalitní a čerstvý sortiment. V prodejnách také vnímají důležitost ekologického přístupu i vliv městské prostředí. A platit zde navíc můžete s kartou eStravenka!

objevte prodejny Oříšek s kartou eStravenka

Kdo by rád nemlsal oříšky! Zaženou hlad i chutě na něco dobrého, doplní energii, dodají kvalitní bílkoviny, zdravé nenasycené tuky a spoustu vitamínů a minerálů. Právě pro milovníky oříšků budou přímo rájem brněnské prodejny Oříšek.

Rodinná firma začínala v roce 1995 s jedinou prodejnou na ulici Bayerova. Dařilo se, lidé měli o sortiment zájem a otevíraly se další prodejny. Dnes už jich mají osm a svým zákazníkům nabízejí čerstvý a kvalitní sortiment.

Přírodní kešu, mandle s uzenou příchutí i arašídy v čokoládě

V sortimentu oříšků najdete opravdu cokoli vás napadne (kešu, mandle, para ořechy, vlašské ořechy, pistácie, piniové oříšky a mnoho dalších), vybrat můžete i oříšky v nejrůznějších slaných a sladkých variantách, sušené ovoce, krekry a cukrovinky. Velmi oblíbené jsou dárkové kornouty a kornoutové kytice plné dobrot. Není totiž nad praktický a zdravý dárek, co se navíc dá i sníst.

Ekologický přístup a péče o krásné a voňavé prostředí

V Oříšku ví, že jakékoli podnikání s sebou vždy nese i určitý zásah do životního prostředí. Vnímají svoji společenskou odpovědnost a negativní vlivy na životní prostředí se proto snaží minimalizovat. Poctivě třídí odpad, zákazníkům zboží rozváží po městě bezemisním elektromobilem a na všech prodejnách podporují bezobalový prodej do vlastních nádob.

Svůj velký vliv má Oříšek i na prostředí města Brna a na jeho rozvoj a vzkvétání. Jejich prodejna v podchodu se umístila na prvním místě v sekci nejvíce voňavých míst v projektu Čichová mapa Brna. Prodejna na České ulici zase získala druhé místo v soutěži designů brněnských výloh v rámci festivalu Brno Design Days. Oceňovaná je také stylová výloha na Kobližné, která je dávána za vzor v manuálu dobré praxe reklamy a označování provozoven.

Plaťte klidně vaší eStravenkou

Prodejny najdete v Brně na osmi místech, například v galerii Vaňkovka, na hlavním nádraží, na České ulici nebo v areálu Bohunické nemocnice. Nakoupit můžete ale i pohodlně odkudkoli přes e-shop. Tak až půjdete v Brně třeba někdy na vlak, zastavte na nádraží pro zdravou svačinku na cestu. A platit zde můžete s vaší oblíbenou elektronickou kartou eStravenka.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…