Objednejte si s eStravenkou jídlo pod nos

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Sezvali jste narychlo pár přátel? Nebo se vám jen nechce vylézt z postele? Jídlopodnos.cz umožňuje zákazníkům objednávat jídlo z různých restaurací a nechat si ho doručit přímo k sobě domů za pár minut. Pohodlně tak zajistíte občerstvení pro celou partu, aniž byste se museli tahat s taškami plnými nákupu. Dovolte si být pohodlní, stačí nainstalovat jejich apku a připravit svoji kartu eStravenka!

na jidlopodnos.cz zaplatíte svou kartou eStravenka

Je libo pizzu, čínu nebo třeba zmrzku?

Nainstalujte si apku, vyberte si, na co máte chuť a zadejte adresu pro doručení. Do pár minut vám z Jídlopodnos.cz doručí vaši objednávku domů, do práce nebo kamkoliv, kam vám to bude vyhovovat. Na první objednávku navíc automaticky dostáváte 20 Kč slevu. Je to jednoduché:

  • Objednáte si jídlo přes internet nebo mobilní aplikaci jídlo z vaší oblíbené restaurace
  • Jídlopodnos.cz zašle objednávku do restaurace a ta na ni začne pracovat
  • Hotové jídlo pak doručí přímo k vašim dveřím

Kvalita, rychlost a pohodlí

Jídlopodnos.cz spolupracuje pouze s kvalitními ověřenými restauracemi. V nabídce najdete vše, od indické kuchyně, přes čínu, až po tradční tatarák. Horké jídlo je dováženo ve vyhřívaných termoboxech, po cestě je tak udržováno stále teplé, nemusíte se tak bát doručené studené polévky nebo svíčkové. A pokud se i přes všechna opatření stane, že nebudete s doručeným zbožím spokojeni, obdržíte plnou hodnotu objednávky zpět na váš účet.

Samozřejmostí je sledování objednávky online a komunikace s doručovatelem prostřednictvím aplikace Jídlopodnos.cz. Jídlo si můžete nechat doručit po celých západních Čechách, konkrétně v Karlových Varech, Sokolově, Chebu a Chodově, ale i v dalších městech po České republice. Aplikace pro objednání je ke stažení v App Store i Google Play.

Platit můžete pohodlně vaší kartou eStravenka!

Dopřejte si po náročném týdnu líný den bez spěchu, stresu a přemýšlením, co budete vařit tentokrát. Nechte si na pár kliknutí doručit svůj oblíbený pokrm z poledního, snídaňového nebo večerního menu až k vám domů. A nezapomeňte si zkontrolovat zůstatek na vaší eStravence, protože pro platbu se vám bude hodit!


Přejeme hezký den plný odpočinku a skvělého jídla!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…