Naučte se mluvit i jíst po francouzsku

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Nemluvíte francouzsky? Nevadí – vždycky můžete francouzsky alespoň jíst. Náš tip vás zavede do La Gare, pravděpodobně nejlepší francouzské restaurace u nás. A pokud na vás místní do-ko-na-lá gastronomie zapůsobí, můžete využít tip na jazykové kurzy francouzštiny. O placení se v obou případech postará naše duo eStravenka & eBenefity.

objevujte chutě Francie s kartou eStravenka

Výkladní skříň francouzské gastronomie v srdci Prahy

Restauraci La Gare najdete v samém centru Prahy v ulici K Celnici. Dominantou a chloubou restaurace je velký otevřený gril s dřevěným uhlím z voňavého dubového dřeva. Se sklenkou oblíbeného nápoje v ruce tak můžete sledovat, jak vám na grilu připravují předkrmy, luxusní kousky masa nebo třeba mušle, chobotnici a další mořské plody.
Mezi místní speciality patří také

Mezi místní speciality patří také pravděpodobně nejlepší ústřice, které lze v ČR za peníze koupit. Mají tu hned tři druhy, a pozor, o víkendu si objednáte dvě porce za cenu jedné. Samostatnou gastro kapitolou je pak místní cukrárna. Funguje pouze na objednávku předem, ale až ochutnáte, poznáte, že ty dva dny čekání se vyplatí.
eStravenky máte? Výborně, teď ještě rezervaci, ať se můžete začít těšit.

Anebooo, intenzivní studium s Jipkou

Jazykovka Jipka působí ve všech větších městech v ČR. Má za sebou 25 let na trhu, což svědčí o stabilní kvalitě. Kromě francouzštiny mají v nabídce dalších 52 řečí, jazykovou výuku dětí a pomaturitní studium.
I v Jipce si můžete vybrat z individuálních, skupinových nebo online kurzů. Kvalitní a pečlivě vybraní lektoři jsou samozřejmostí.

Zlákali jsme vás pro studium francouzštiny? Nebo si raději dopřejete luxusní večer v La Gare? Ani v jednom případě vás nebudeme soudit, eStravenka je tu přece pro vás.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…