Nasajte Irsko kousek od „koně“ | eStravenky místo letenky

Za pěnou piva Guiness hustou tak, že by se dala krájet, najdete v centru Prahy pub Rocky O´Reillys. Jde o ideální místo, kde nasát atmosféru klasické irské hospody. Typická irská jídla, ale i vynikající burgery, žebírka a další jídla tu podlijete irskou whiskey, stoutem nebo míchanými lomcováky. A pokud máte rádi sport, můžete ho s přáteli nebo s kolegy sledovat na některé ze 13 obrazovek.

mailing predel 800x220 6

Pravé „irské velvyslanectví“ najdete ve Štěpánské

Nechápeme, že irské velvyslanectví v Praze sídlí až na Malé Straně na druhé straně Vltavy. Rocky O´Reillys je totiž největší a (velmi pravděpodobně) nejlepší irská hospoda, kterou vám Praha nabídne. Nachází se jen pár kroků od „koně“, který spolu se sv. Václavem shlíží dolů na stejnojmenné náměstí, a sice v ulici Štěpánská č.p. 32.
A protože jde o irský pub, začneme jejich tekutou nabídkou.

Není whisky jako whiskey

Irové pravděpodobně vynalezli tento magický nápoj, který v mírnějším množství dává duši křídla a rozvazuje jazyk. A právě to „e“ v názvu odlišuje irské whiskey od těch skotských, anglických nebo třeba japonských. O nabídce Rocky O´Reillys si ale uděláte nejlepší obrázek sami, a to prostým pohledem na jejich nápojový lístek. Ctěné pozornosti doporučujeme i nabídku piv, kde kromě „povinného“ Guinessu nechybí ani neméně vyhlášená piva Kilkenny nebo O´Hara´s. A nesmíme zapomenout ani na nabídku ciderů, kterou jistě ocení ženy i dívky. Pro ty tu mají v záloze i pestrou nabídku vín, takže dámy, račte směle vstoupit!

Najezte se, ať vydržíte víc

Irská kuchyně sice stojí a padá s bramborami, ale v Rocky O´Reillys máte mnohem širší možnosti. Burgery, žebra, tradiční irský stew nebo klidně lehké sendviče – to vše vám pomůže se dožít zavíračky (v 1 hodinu po půlnoci) se ctí.

A že je v Rocky O´reillys někdy pěkně rušno!

Pub totiž disponuje 13 velkoplošnými obrazovkami, kde běží sport – většinou fotbal, ale na své si přijdou i fanoušci dalších sportů. Přehled sportovních zápasů najdete na Facebooku Rocky O´Reillys

Na bar nebo ke krbu

Pokud si pub vyberete jako místo pro (firemní či vlastní) party, doporučujeme rezervovat místa dopředu, třeba skrze tlačítko níže. Můžete si vybrat, zda budete vlát na baru nebo se usadíte u ohně či u stolu.

Stravenky (a něco zeleného) s sebou

Zelená je barvou svatého Patrika, patrona Irska. Vzít si na sebe něco zeleného je tedy zcela na místě. Stejně jako eStravenkovou kartu (nebo papírové stravenky), kterými se dá platit i v „pražském Irsku“. Tipujeme totiž, že se sem budete často vracet.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…