Nákupem v Country Life za eStravenku uzdravíte tělo a potěšíte peněženku i přírodu

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Možná o tom sníte i vy: Žít na vesnici, vstávat se slepicemi, pěstovat bio zeleninu, péct domácí chleba a vařit ovocné marmelády z vlastního sadu. Zní to skvěle? Ano, až na tu celodenní dřinu. Ještě chcete? V Country Life svůj sen o zdravém a ekologicky udržitelném životě můžete žít klidně každý den, i když žijete třeba v Praze. Bez okopávání, hnojení, roubování, sklízení. A díky stravenkám také o dost výhodněji.

Nejkratší cestou za zdravím a ekologií

Odlehčit tělu správnou stravou a pomoci mu samovolně se uzdravit je snadné: stačí omezit maso a navýšit příjem luštěnin, ořechů, zeleniny a ovoce, kupovat BIO potraviny a vynechat ty s přidaným cukrem. A pokud trpíte celiakií, tak i vše, co obsahuje lepek.

Potud teorie. Praxe je ovšem poněkud jiná. Výše zmíněné přísady bohužel najdete téměř ve všech potravinách i nápojích, které ve většině českých obchodů koupíte. Tedy pokud nezamíříte do Country Life.

V Country Life zdraví prochází (nejen) žaludkem

Za těch 22 úspěšných let na českém trhu se sortiment Country Life utěšeně rozšířil. V nabídce najdete asi úplně vše, co vy nebo vaše děti potřebujete ke zdravému stravování, šetrné tělesné, vlasové i pleťové kosmetice, a dokonce i k ekologickým hygienickým potřebám a drogerii. Můžete totiž jíst sebezdravěji a zároveň ohrožovat tělo škodlivými chemickými látkami v čisticích přípravcích, třeba jen při obyčejném mytí nádobí. Nákupem v Country Life si to můžete odpustit.

A když už tam budete, co se rovnou zdravě najíst (a mytí nádobí přenechat jiným)?

Obě najdete v Praze. Ta první je za čtvrtstoletí své existence téměř legendární. Najdete ji v Melantrichově ulici. Druhou najdete v ulici Čs. armády v Dejvicích. V obou provozovnách si pochutnáte na moderní veganské kuchyni ze samoobslužného pultu včetně moučníků a čerstvých šťáv z ovoce i zeleniny plných vitaminů.

Pokud se vydáte do některé z restaurací Country Life, stravenky (nebo eStravenku) si určitě vezměte s sebou. Stejně jako do všech prodejen Country Life v Praze a okolí.

Všude tam – stejně jako na e-shopu Country Life  – podporujete zdravý životní styl, ekologické zemědělství a udržitelnost.

Pokud nepatříte k lidem vyznávajícím heslo „po nás potopa“, dobře víte, že tohle je správná cesta. Dobrou chuť a dobrý pocit vám přeje váš Up Česká republika.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…