Na otočku do Vietnamu | eStravenky místo letenky

Vietnamská kuchyně je jednou z nejzdravějších – a nejchutnějších – na světě. I proto vás dnes posíláme na kulinářskou dovolenou do… Prahy. Tam najdete 4 pobočky vietnamského bistra Banh-mi-ba, kde kombinují rychlost fast-foodu s jídly nejvyšší kvality. A nejde jen o slavné křupavé bagety, na které se v Banh-mi-ba specializují.

mailing predel 800x220 4

Dokonalé jídlo za tři, dva, jedna…

Stručně a jasně: v Banh-mi-ba se vždy najíte stejně skvěle a kvalitně jako v prvotřídní kamenné restauraci, jen bez čekání a bez nutnosti dělat rezervaci. Vždy můžete očekávat i příjemné, klidné prostředí, kde se budete cítit dobře.

Kromě toho jistě už z dálky ucítíte i neodolatelné vůně – vietnamská kuchyně je vyhlášená hojným využíváním aromatických bylin. Například takový koriandr by mohl vyprávět.

Kam na tradiční vietnamské menu?

Pobočky Banh-mi-ba najdete v Praze na 4 místech: v Rybné ulici, v Jindřišské (vchod z Panské ulice), v OC Arkády a na Křižíkově (vchod z Thámovy ulice).

A pokud právě nemáte cestu kolem žádné pobočky, úžasná vietnamská jídla si můžete nechat dovézt až domů – jediná podmínka je objednat od 300 Kč výše.

Na co se můžete těšit? Kromě voňavých křupavých baget (s masem i bez), které v Banh-mi-ba dotáhli k božské dokonalosti, si vyberete i z široké nabídky různých typů nudlí i druhů mas. Samozřejmostí jsou tradiční – a velmi populární – vietnamské polévky pho-bo, saláty, čistě vegetariánské pokrmy z tofu, závitky… a pozor, ochutnat můžete i orosené vietnamské pivo Bia-Saigon. Nejlepší představu o nabídce z Banh-mi-ba si ale jistě uděláte sami.

eStravenky místo víza i letenky

Letenku… pardon eStravenku už máte? Výborně, to je totiž vše, co budete pro vychutnání poctivé vietnamské bagety potřebovat. V Banh-mi-ba zaplatíte eStravenkou i klasickými, papírovými stravenkami. Pohodlně a výhodněji, než hotovostí.

Věříme, že vám jídlo z bohaté vietnamské kultury udělá radost.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…