Můj Up boduje! Vyhráli jsme prestižní cenu IEA23

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

18. ročník přední domácí soutěže v oblasti efektivity digitálních iniciativ, Internet Effectiveness Awards (IEA), kterou organizuje Asociace dodavatelů internetových řešení, znovu vyzdvihl nejlepší digitální řešení na českém trhu. Řada společností soutěžila se svými projekty, posuzovanými na základě kvantifikovatelných výsledků a dosažení specifických cílů. Soutěž je strukturována do různých odborných kategorií, ve kterých se nám podařilo získat ocenění hned ve čtyřech z nich.

Můj Up zabodoval v EIA a vyhrál 1. místo


Navštěvování slavnostních galavečerů nás baví, ale ještě větší radost máme, když máme šanci umístit se na bedně 🥇. Naši zástupci, spolu s dalšími účastníky z mnoha agentur a firem, převzali ocenění za své projekty. Naše digitální řešení – motivační platforma Můj Up a projekt Aktivní město – se umístily hned ve čtyřech kategoriích. Jsme nadšení, že naše snahy v digitalizaci a rozvoji produktů zaměřených na motivaci a péči o zaměstnance přinášejí výsledky. Při ocenění hrála roli nejen technická a uživatelská stránka Můj Up, ale také celkový koncept aplikace.

Naše produkty Můj Up a Aktivní město zazářily v několika kategoriích. Můj Up si vysloužil 1. místo v kategorii Mobilní aplikace a také významné 3. místo v oblasti Lidské zdroje a personalistika.

Projekt Aktivní město se nenechal zahanbit a získal skvělé 2. místo v kategorii Digitální transformace, a dokonce se vyšplhal na 1. příčku v sekci Státní, neziskový sektor a kultura.

Tyto úspěchy jsou důkazem našeho inovačního přístupu ve všech oblastech naší činnosti. Jsou pro nás závazkem k další smysluplné práci a zároveň nás motivují k dosahování ještě lepších výsledků.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…