Lehký a zdravý život s Ugo

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Saláterie a freshbary Ugo už dnes najdete skoro v každém větším městě. Fandí zde zdraví, vyvážené stravě a čerstvým potravinám z lokálních zdrojů. A také udržitelnosti a ochraně přírody. Zaručeně si zde pochutnáte a platit můžete s eStravenkou.
mailing predel 800x220 5

Také jste si oblíbili síť saláterií a freshbarů Ugo? Je to místo, kde nabízí koncept zdravého stravování, na kterém se vzácně shodnou nutriční terapeuti a specialisté na výživu po celém světě.  A to i přes to, že je v dnešním světě na toto téma spousta protichůdných názorů. Ugo podporuje vyvážené stravování, kde je z poloviny zastoupena zelenina a ovoce, ze čtvrtiny sacharidy z obilovin a poslední čtvrtinu tvoří bílkoviny z kvalitních zdrojů (luštěniny, maso, vejce a mléčné výrobky). A k tomu porce zdravých tuků a dostatek vody. Jak jednoduché.

Dáte si salát, dezert nebo fresh drink?

Je toho tolik, na čem si můžete v Ugu opravdu pochutnat! A vždy jsou to vyladěné chuťové symfonie. Můžete vybírat třeba z výživných bowls, lahodných salátů, polévek, snídaní i celých obědových menu. Ale i z oblíbených fresh drinků, raw tyčinek, lahodných dezertů a kávy či čaje. Hodně oblíbená je i zmrzlina z čerstvého ovoce bez přidaného cukru. Mají zde rádi i sezónní novinky, např. letní melounové drinky nebo podzimní drinky, „chřipkobijce“, s chilli nebo zázvorem.

Svému tělu a mysli můžete dopřát i Ugo očistný půst podle pravidel přerušovaného půstu, kde kombinujete 3 dny na šťávách a 6 dnů na lehké stravě. Půst sestavil tým odborníků z medicíny, biochemie a výživy. Pomůže s detoxikací, eliminuje únavu a podpoří tělo v jeho sebe čistících schopnostech a v odbourávání negativních dopadů nezdravého životního stylu, jako je konzumace vysoce zprocesovaných jídel, alkoholu, cukru a přemíry stresu.

Udržitelnost a ochrana přírody jsou zde samozřejmostí

V Ugu je vše vždy čerstvé. Rádi zde podporují sezónní potraviny dodávané místními farmáři. V souladu s heslem, že nejlepší odpad je ten, který vůbec nevznikne, omezují plasty. V rámci kampaně #dostbyloplastu se zavázali ušetřit 15 tun plastu a tento závazek se dokonce podařilo i překonat!

V restauracích preferují pití ve skle a jídlo na porcelánu. Pokud si lidé jídlo odnáší s sebou, tak ideálně ve svých nádobách. A když už se zde používá plast, tak 100% recyklovatelný. V Ugu totiž věří v sílu cirkulární ekonomiky, ve které se odpad vždy znovu zpracuje a vrátí se zpět v nové, užitečné formě.

Ugo je dnes už ve spoustě českých měst. Vše si můžete i pohodlně objednat na webu a nechat si doručit, či jen vyzvednout na nejbližší pobočce. A placení? I to zde zvládnete lehce s vaší oblíbenou elektronickou kartou eStravenka.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…