Jídlo na webu končí, stravování s výhodami pokračuje

Pomalými krůčky se blížíme ke konci pandemického období a lidé se s radostí vracejí zpět do restaurací. Jsme rádi, že se restaurace zase začínají stavět na vlastní nohy a i proto jsme se rozhodli k dnešnímu dni ukončit projekt na jejich podporu, Jídlo na webu.

Službu jsme spustili v pandemickém období a jejím cílem bylo podpořit gastro podniky, které mohly v té době prodávat pouze přes výdejní okénka a pro něž všechny restrikce a nová nařízení spojená s Covid 19 způsobily pokles návštěvnosti i příjmů. Jídlo na Webu po celou dobu pandemie plnilo svoji funkci, ale protože omezení spojená s pandemií nadále polevují, rozhodli jsme se ho nadále nepodporovat.

V nejbližších dnech proto přestane fungovat aplikace pro příjem objednávek a bude odstraněna administrativní sekce Jídla na webu z profilů v zákaznické zóně Extranet pro naše partnerské provozovny. Současně bude ukončena činnost oficiálních webových stránek www.jidlonawebu.cz, které budou přesměrovány na eStravenku. Objednávky tak již nebude možné odeslat ani přijmout ani službu nadále používat. Mobilní aplikaci můžete ze svých zařízení smazat.

2022 04 Jidlo na webu novinka na web karta

Ačkoliv jeden z našich projektů končí, neznamená to, že se s námi již nemůžete zdravě stravovat. 😊 Naopak! I nadále si můžete vybírat z restaurací všeho druhu pomocí našeho vyhledávače. Zde najdete všechny základní informace o provozovně, včetně otevírací doby, navigace i informace o tom, zda se dá u podniku zaparkovat nebo zda s sebou můžete vzít svého domácího mazlíčka.

Děkujeme za přízeň, kterou jste této službě věnovali a těšíme se na budoucí společné zážitky.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…