Jak vypadá šetrnost k přírodě v Isoline

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Česká firma Isoline působí v oblasti aktivního životního stylu a důležitý rozměr podnikání vidí v ekologii a udržitelném přístupu. Jejich top výtvorem je speciální víčko na láhve, ve kterém jsou skryté koncentráty s funkčním nápojem. Stačí vám pak jen jedna láhev, voda z kohoutku a samozřejmě nezapomínejme na kartu eStravenka, která zajistí platbu.

vyzkoušejte Isoline s eStravenka

Isoline už více než 20 let podporuje milovníky zdravého životního stylu. Jejich  inovativní produkty pomáhají sportovcům i obyčejným lidem. A protože udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí je u této firmy číslo jedna, jdou inovace i tímto směrem.

Není víčko jako víčko

v Isoline vyrábí funkční nápoje, které díky speciálnímu víčku umožní šetřit přírodu a zároveň si užívat litry a litry oblíbeného nápoje. Z jednoho víčka ho namícháte až 1,5 litru. Neměníte láhve, ale pouze dokupujete víčka. V jednom víčku najdete tři koncentráty s nápojem, láhev pak jen doplníte vodou a máte hotovo. Na jedné lahvi můžete střídat libovolný počet víček. Je to ekologické, úsporné pro vaši peněženku a vy se rozhodně nenudíte. Můžete totiž objevovat celou řadu chutí a různých druhů funkčních nápojů.

vyzkoušejte Isoline s eStravenka

Jaké nápoje můžete si můžete vychutnat?

Speciální víčko si můžete užívat u 3 řad nápojů, které pečují o odolnost organismu, imunitu a správný pitný režim. Jsou jimi energy drinky Escalate, funkční nápoje Isoline.life a nápoje pro děti, které jsou bezva třeba po tréninku nebo na výlet.

Nápoje Isoline stojí na přírodních extraktech. Energy drink Escalate je bez cukru a taurinu, které se v běžných energy drincích často vyskytují. V jeho základu stojí přírodní extrakty, vitamíny, minerály a stévie pro sladkou chuť. Energy drink dlouhodobě posiluje výkonnost, soustředění a vitalitu nejen při sportu, ale i pokud máte náročný den, studujete nebo máte v plánu dlouhé řízení auta. Koncentrát si můžete dávkovat dle aktuální potřeby a míry únavy.

Funkční nápoje Isoline.life vám dodají vitamíny, minerály a přírodní výtažky. Na výběr máte z několika druhů podle toho, jestli jdete cvičit, chcete posílit imunitu nebo máte náročný den a potřebujete doplnit energii.

Láhve se vyrábí přímo v Isoline a jsou z 50 %  z recyklovaného plastu. Jsou pevné a ideální k opakovanému a dlouhodobému používání. Isoline dále také nabízí sportovní výživu a doplňky stravy.

Tak určitě vyzkoušejte a podpořte ekologii! Na e-shopu můžete pohodlně zaplatit i elektronickou kartou eStravenka.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…