Honí vás mlsná? S Nesnězeno.cz jíte o 30 % levněji a jídlo neskončí v koši

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Co takhle mít den co den na stole skvělá, kvalitní jídla z restaurací ve vašem okolí – a vždy minimálně o 30 % levněji? V aplikaci Nesnězeno.cz si vyhledáte podniky v okolí s výhodnou nabídkou neprodaných jídel, která by se jinak musela ze zákona zlikvidovat. S Nesnězeno.cz šetříte nejen peníze, ale pomáháte i životnímu prostředí. Navíc nově můžete zaplatit eStravenkou či papírovými poukázky, a to se vyplatí!

Nehorázné plýtvání jídlem je jedním z hříchů naší blahobytné civilizace. A proto my v Up ČR tleskáme a podporujeme našeho nového gastro partnera Nesnězeno.cz.

Jejich aplikace je dokonalou kombinací lásky k dobrému jídlu, společenské odpovědnosti, chytrého šetření a jisté úcty, kterou si jídlo bezesporu zasluhuje. Vždyť ne nadarmo naši předkové říkali třeba chlebu „boží dar“.

V případě Nesnězeno.cz ale nejde zdaleka jen o chleba. Po rozkliknutí aplikace na vás kromě nabídky jídel a meníček z okolních restaurací čeká třeba i vynikající káva, čokolády, sendviče, dezerty, ořechy, mořské plody a další mňamky, kterým se pomalu blíží datum expirace.

Mají skončit v koši? Za nás rozhodně ne!

Stejně to vidí dalších skoro 180 000 „záchranářů jídel“, kteří pomáhají neplýtvat na 800 podnikům po celé ČR. Za krátkou dobu od spuštění Nesnězeno.cz už takto společně zachránili přes 200 000 jídel.

A další záchranáři i podniky na Nesnězeno.cz přibývají každý den.

Přidejte se i vy – a začněte jíst levněji a zodpovědně klidně už ode dneška. Tenhle životní styl má smysl i společenský přesah. A „vydělají“ na tom všichni: Vy si dopřejete kvalitní jídlo za skvělou cenu, restaurace se vyhnou ztrátám a oddechne si i životní prostředí.

Jak na to

  1. Stáhněte si aplikaci Nesnězeno.cz (pro Apple i Android)
  2. Aplikace vám ukáže nabídku nesnězených jídel z podniků v okolí
  3. Přímo v aplikaci si jídlo nebo potravinu zamluvíte
  4. …a ten samý den osobně vyzvednete.
  5. Ušetřili jste minimálně 30 % za jídlo a přispěli jste k lepší kondici životního prostředí.

Věříme, že nabídka od Nesnězeno.cz vám zachutná. Kdo ví, možná že právě žít odpovědně, ekonomicky a pomáhat světu neplýtvat je tou tajnou ingrediencí, kterou nekoupíte ani v nejlepších obchodech s exotickým kořením. A která dělá z každého jídla dokonalý zážitek.

Peněženku můžete nechat v klidu doma a vyrazit pro jídlo pouze s eStravenkou či papírovými poukázky.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…