Hey hombre, dáme mexiko? Placení hravě zařídí eStravenka

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

„Všichni jsou už v Mexiku“, zpívá se ve známé písničce. A co vy? Abyste netápali, kam vyrazit za autentickou mexickou kuchyní, pošleme vás hned ke 3 partnerům, kde ochotně přijímají vaši kartu eStravenka. Dali jsme si záležet, abyste k nim měli blízko téměř po celé republice. Protože ta kuchyně za menší výlet stojí, i když bydlíte na samotě u lesa.

ochutnejte mexické jídlo s eStravenkou

Los Capolitos: Chuť Mexika s úsměvem – a na počkání

V této síti mexických fast-casual restaurací sázejí na prověřenou mexickou klasiku: burrito, chili noc carne, quesadilla a samozřejmě tacos. Všechna tato voňavá a vydatná mexická jídla vám v Los Capolitos připraví během chviličky, navíc přímo před vašima očima.

A protože si zakládají na přátelské atmosféře, k jídlu vždy přidají úsměv. Zdarma. 😊

Zaujal nás jeden sympatický detail: u každého jídla v menu je uvedeno nutriční složení (počet kalorií a poměr bílkovin, sacharidů, tuků nebo vlákniny). V Los Capolitos prostě vždycky víte, co jíte. Každé jídlo je tu připraveno z vysoce kvalitních surovin, takže „Mexiko“ v jejich podání můžete bez obav navštěvovat znovu a znovu, podle chuti.

Navíc bez nutnosti utrácet za letenky do Mexika, restaurace Los Capolitos najdete už v 8 městech po celé ČR.

Las Adelitas: Mexiko na 4 pražských adresách

Rozmanitost a autentičnost. Přesně to zažijete při návštěvě restaurací Las Adelitas, kde jsou vždy připraveni splnit všechna vaše přání.

Chcete za všech okolností pravé a vynikající mexické jídlo, bez výjimky připravené z čerstvých surovin? Stačí pohled do menu a nebudete vědět, co ochutnat dřív. Jste vegetariáni nebo vegani? Račte dál. Jste na bezlepkové dietě? Žádný problém, v Las Adelitas myslí i na vás.

To vše v útulném prostředí s neformální, přátelskou atmosférou, kam se budete rádi vracet – třeba i proto, že zdejší Margarita, Mezcal a Tequilla nemají konkurenci. 🍸

Pokud chcete gastronomický zážitek, zajít sem na večeři ve dvou nebo s partou přátel je skvělý nápad. Stejně jako uspořádat tu narozeninovou party nebo firemní večírek.

La Chica: Stylová mexická restaurace v centru Plzně

I tato restaurace vám nabídne z mexické kuchyně to nejlepší – a v prostředí, kde nepoznáte, že jste jen pár kroků od vstupu do Plzeňského historického podzemí.

Ještě než se začtete do stálého menu, dovolíme si vám doporučit zdejší vyhlášené tacos, trhané hovězí maso v tortille nebo famózní grilovanou chobotnici. A třebaže se při návštěvě La Chica nacházíte ve městě, kde vaří nejlepší pivo na světě, pro maximálně autentický zážitek doporučujeme zapít místní dobroty mexickým pivem. Nebo Margaritou, kterou tu opravdu umí.

V La Chica mají jediný cíl: Učinit vše proto, abyste odcházeli na vrcholu blaha. Protože jen tak se sem budete rádi vracet. Stejně jako my.

Přejeme dobrou chuť a krásný „mexický“ zážitek ve společnosti těch, které máte rádi. O to přeci v životě jde především, souhlasíte?

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…