Greenhouse láká na skvělé jídlo a hotel, ve kterém fandí cyklistům

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

V bistru Greenhouse v Českých Budějovicích mají rádi zdravá jídla bez éček a umělých dochucovadel. A také zde fandí vegetariánství, veganství a zdravému životnímu stylu. Platit zde můžete s eStravenkou.
mailing predel 800x220 6

Až budete cestovat do Českých Budějovic, zastavte se do bistra Greenhouse, které sídlí na Biskupské ulici přímo v centru, jen pár kroků od historického náměstí. Dobře a zdravě se zde najíte a přespat můžete v některém z krásných pokojů v Hotelu v Centru.

Bistro stojí na zdravém životním stylu

V bistru Greenhouse si můžete užít skvělou snídani, oběd nebo jen tak zajít na kávu s dezertem. Všechny pokrmy jsou připravovány podle zásad zdravého životního stylu. Pečlivě zde vybírají kvalitní suroviny, některé i v bio kvalitě a ideálně sezónní. Jídla dochucují pouze přírodní bylinkami, česnekem a mořskou solí. Oblíbená je šetrná úprava „na páře“, která nevysušuje, pomáhá zachovávat vysoké nutriční hodnoty, vitamíny a lahodnou autentickou chuť pokrmů. Ty navíc zahušťují ve zdravějším duchu kukuřičnou či pohankovou moukou.

Den zde nastartujete racionální snídaní a od pondělí do pátku můžete zajít na polední menu, které se skládá z polévky a výběru ze 4 jídel. A je jen na vás, co budete mít na talíři. Obsloužíte se v rychlém samoobslužném baru a sami si zvolíte skladbu jídla i jeho množství. 

Myslí zde i na strávníky s potravinovým omezením, denně také nabízí jedno jídlo veganské, jedno vegetariánské a jedno jídlo z ryb nebo drůbeže. Vše doplníte salátem, který si také namícháte sami do malé, střední nebo velké misky. No a jako tečka lahodná káva, domácí dezert nebo oblíbené domácí limonády s třtinovým cukrem a ovocem ve formě bezedného nápoje.

Hotel v Centru má rád cyklisty

Když už v Českých Budějovicích budete, dopřejte si odpočinek a ubytujte se v Hotelu v Centru. Užijete si zde bydlení v historické budově přímo u náměstí Přemysla Otakara II. Hotel přímo sousedí s řekou Vltavou, kterou lemuje hlavní českobudějovická cyklostezka. A cyklisty zde mají rádi. Hotel je dokonce držitelem certifikátu Cyklisté vítáni© a nabízí pro ně skvělé zázemí a úschovnu kol.

Tak se zastavte! Zdravého a lahodného jídla není nikdy dost a v bistru Greenhouse můžete platit i s oblíbenou elektronickou kartou eStravenka.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…