Green Factory: I salát může být zážitek

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Pokud máte rádi saláty, pak vyzkoušejte pražské restaurace Green Factory, kde jsou na ně opravdoví mistři. Vše je z 100% čerstvých a kvalitních surovin, bez éček a umělých dochucovadel. Ale zato s maximem chuti a zážitku. A platit zde můžete pohodlně s eStravenkou.

zdravé jídlo z green factory

Jste milovníci salátů? Pokud ne, možná ani nevíte, o co přicházíte. Salát může být ideální varianta lehčího oběda nebo večeře. Je také skvělou volbou, pokud spěcháte, ale zároveň se nechcete odbýt nezdravým jídlem. U nás v Česku jsme zvyklí, že saláty nebývají gastro zážitek. Často dostanete povadlou zeleninu bez chuti. Rozhodně to tak ale není všude. Dejte salátu šanci! Náš tip na salátové mistry jsou restaurace Green Factory.

I salát může být velká zábava a chuťová symfonie

V Green Factory jsou velkými fanoušky 100% kvalitní, zdravé a čerstvé stravy. A také eko přístupu.  Lidem chtějí ukázat, že salát nemusí být jen nudná příloha k „tradičnímu“ jídlu, a že zdravá strava je jednoduše dostupná všem. Denně si zde můžete dopřát různé druhy čerstvých salátů, domácí polévky, limonády, čaje a fresh džusy. Vše samozřejmě bez éček, umělých dochucovadel a polotovarů.

Je libo Caesar nebo si namícháte svůj originál?

Tady si vybere každý. Ať už milujete klasický Caesar salát, mexické či italské chutě, jste na správném místě. Vybírat můžete z mnoha zajímavých druhů, s masem (hovězím, kuřecím, s tuňákem), sýry (ovčím, fetou nebo mozarellou), s quinoou. Nechybí ani oříšky, celozrnné krutonky a několik variant unikátního domácího dresinku, který si zde sami vyrábí podle vlastních receptur. Salát ale můžete mít i bez dresinku, nebo jen s olivovým olejem. Vše lze navíc vylepšit o oblíbené ingredience navíc a namíchat si můžete i svou vlastní originální variantu salátu.

Podle velikosti vašeho hladu zvolte buď malý nebo velký salát. Objednávat můžete i online. Výběr si zjednodušte tím, že si v e-shopu vyberete kategorii salátů, které preferujete (vegetariánské, s masem, ovocné atd.) a vyřadíte alergeny, které vám způsobují problémy.

V Green Factory zaplatíte eStravenkou

Restaurace Green Factory má v Praze tři pobočky, a to ve Florentinu (Na Florenci 15), ve Futuramě (Sokolovská 136) a v Karlíně (Sokolovská 79).

Pokud spěcháte, objednejte salát přes web a přijďte si ho jen osobně vyzvednout. Možná je také donáška až do práce, pokud sídlíte někde v okolních ulicích. Jídlo vám také rádi zabalí s sebou, abyste si ho mohli vychutnat v pohodlí kanceláře či domova. Platit samozřejmě můžete s vaší oblíbenou elektronickou kartou eStravenka.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…