Go vegan! V bistrech Loving Hut nově zaplatíte eStravenkou

Dnes máme tip pro vegany i ty z vás, kteří hledají způsob, jak si (aspoň občas) díky „zelené“, veganské kuchyni v Loving Hut prodloužit život, zbavit se neduhů – a ještě ulehčit planetě. Omezit konzumaci masa případně ji zcela vyloučit má spoustu zdravotních přínosů. Nehledě na etický rozměr a mnohem menší zátěž pro váš rozpočet.

mailing predel 800x220 v2

Zdraví prochází žaludkem

Jak jste na tom s krevním tlakem? Anebo s hladinou cholesterolu, cukrovkou, imunitou nebo třeba alergiemi či astmatem? Na všechny tyto obtíže samozřejmě existují léky. Ty ovšem neřeší problém v zárodku, pouze zmírňují akutní problémy. Pokud ale chcete své zdraví opravdu zlepšit, je dobré začít… na talíři.
Je-li ten váš denně po okraj naplněn živočišnými výrobky, jistě neuděláte chybu, když svému trávení aspoň sem tam odlehčíte a dopřejete si výhradně rostlinnou stravu. Třeba v pražských bistrech Loving Hut, kde dostanete vynikající jídla – a ještě ve stylovém, příjemném prostředí.

Veganské menu: štíhlé tělo, naditá peněženka

V Loving Hut připravují veganské variace známých a oblíbených asijských pokrmů. Většinou jde o vietnamské, japonské, thajské a čínské recepty. A pokud chcete „řízek“, dáte si i ten – jen veganský, zato s tradiční bramborovou kaší. A po takovém řízku přiberete opravdu jen těžko.

Na místě si můžete vybrat z nabídky bufetu, kde za 100 g jakéhokoli jídla zaplatíte pouhých 29 Kč. A jestliže se rozhodnete pro jídlo na objednávku, za to zdaleka nejdražší jídlo zaplatíte 160 Kč. A to jsme prosím v centru Prahy, vyhlášené vysokými ceny obědů.

5 bister po celé Praze, které máte nejblíž?

Kromě zličínské pobočky, která je na samém okraji Prahy, bistra Loving Hut najdete v centru města. Konkrétně v Bílé labuti, na Jugoslávské, v OC Nový Smíchov a u Národní v OC Quadrio.

Máte-li to do Loving Hut náhodou z práce daleko, nevadí – na všech 5 pražských pobočkách mají otevřeno až do 21 hodin. V tom případě doporučujeme vyhnout se místním kvalitním sypaným čajům a dát si je raději během oběda. Mají totiž dost povzbudivé účinky. A po zdravém jídle je čas na zdravý, hluboký spánek.

eStravenku s sebou! Nezapomeňte.

Věříme, že i proto si tato skvělá veganská bistra zamilujete. Ostatně ne nadarmo mají v mottu „Mír, láska a harmonie“. A dokazují to ve všem, co dělají.

Přejeme Vám dobrou a zdravou chuť!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…