Go vegan! V bistrech Loving Hut nově zaplatíte eStravenkou

Dnes máme tip pro vegany i ty z vás, kteří hledají způsob, jak si (aspoň občas) díky „zelené“, veganské kuchyni v Loving Hut prodloužit život, zbavit se neduhů – a ještě ulehčit planetě. Omezit konzumaci masa případně ji zcela vyloučit má spoustu zdravotních přínosů. Nehledě na etický rozměr a mnohem menší zátěž pro váš rozpočet.

mailing predel 800x220 v2

Zdraví prochází žaludkem

Jak jste na tom s krevním tlakem? Anebo s hladinou cholesterolu, cukrovkou, imunitou nebo třeba alergiemi či astmatem? Na všechny tyto obtíže samozřejmě existují léky. Ty ovšem neřeší problém v zárodku, pouze zmírňují akutní problémy. Pokud ale chcete své zdraví opravdu zlepšit, je dobré začít… na talíři.
Je-li ten váš denně po okraj naplněn živočišnými výrobky, jistě neuděláte chybu, když svému trávení aspoň sem tam odlehčíte a dopřejete si výhradně rostlinnou stravu. Třeba v pražských bistrech Loving Hut, kde dostanete vynikající jídla – a ještě ve stylovém, příjemném prostředí.

Veganské menu: štíhlé tělo, naditá peněženka

V Loving Hut připravují veganské variace známých a oblíbených asijských pokrmů. Většinou jde o vietnamské, japonské, thajské a čínské recepty. A pokud chcete „řízek“, dáte si i ten – jen veganský, zato s tradiční bramborovou kaší. A po takovém řízku přiberete opravdu jen těžko.

Na místě si můžete vybrat z nabídky bufetu, kde za 100 g jakéhokoli jídla zaplatíte pouhých 29 Kč. A jestliže se rozhodnete pro jídlo na objednávku, za to zdaleka nejdražší jídlo zaplatíte 160 Kč. A to jsme prosím v centru Prahy, vyhlášené vysokými ceny obědů.

5 bister po celé Praze, které máte nejblíž?

Kromě zličínské pobočky, která je na samém okraji Prahy, bistra Loving Hut najdete v centru města. Konkrétně v Bílé labuti, na Jugoslávské, v OC Nový Smíchov a u Národní v OC Quadrio.

Máte-li to do Loving Hut náhodou z práce daleko, nevadí – na všech 5 pražských pobočkách mají otevřeno až do 21 hodin. V tom případě doporučujeme vyhnout se místním kvalitním sypaným čajům a dát si je raději během oběda. Mají totiž dost povzbudivé účinky. A po zdravém jídle je čas na zdravý, hluboký spánek.

eStravenku s sebou! Nezapomeňte.

Věříme, že i proto si tato skvělá veganská bistra zamilujete. Ostatně ne nadarmo mají v mottu „Mír, láska a harmonie“. A dokazují to ve všem, co dělají.

Přejeme Vám dobrou a zdravou chuť!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…

novinka na web 350