eStravenka, vaše karetní „eso“ v peněžence, mobilu i hodinkách

PÍÍP! A oběd nebo nákup s eStravenkovou kartou je zaplacen. Rychle, pohodlně, bezkontaktně – a bez nutnosti zadávat PIN. Tento moderní způsob placení vám nejen ušetří čas, ale pomůžete tak i restauracím a prodejnám. Přidat si eStravenku do Apple nebo Google peněženky zvládnete v několika málo krocích – stačí číst dál.

mailing predel

Hackeři nemají šanci

S kartou eStravenka zaplatíte útratu nejen v mnoha restauracích po celé ČR, ale i ve více než 13 000 prodejnách partnerů Up. A stoprocentně bezpečně. Číslo digitalizované eStravenkové karty se totiž neuchovává v mobilu ani dalších zařízeních. Obchodník (ani sebelepší hacker) se tak k údajům z karty nemá šanci dostat.

Bezkontaktní pomoc restauracím i obchodům

Rychlé placení je v současné ekonomicky napjaté situaci živou vodou pro restaurace a další provozovny. Čím více bezkontaktních plateb eStravenkou, tím méně administrativy, ale hlavně rychlejší cashflow. Ten je dnes často zásadní otázkou pro „přežití“ vaší oblíbené restaurace nebo obchodu.

A co byste řekli na oběd zdarma?

A když už jsme u toho návratu hostů do restaurací, podporuje ho i náš inovovaný věrnostní program Up Club Gastro. Ve zkratce jde o to, že za časté útraty v restauracích vás odměníme obědy zdarma. Kdykoli zaplatíte aspoň 180 Kč za útratu v jednom z více než 10 000 restauračních zařízeních, která akceptující eStravenku, získáte 10 bodů. A jakmile takto nasbíráte 200 bodů, připíšeme vám kredit v hodnotě 180 Kč přímo na účet eStravenky. A vy tak máte každý měsíc oběd zdarma.

Jak přidat eStravenku do mobilu či hodinek

eStravenková karta funguje úplně stejně jako každá jiná platební karta. Takže pokud jste už některou ze svých karet digitalizovali, postup je naprosto stejný. Záleží v podstatě jen na tom, zda používáte chytrý iPhone (pro Apple peněženku) nebo telefon s Androidem (Google peněženka).

Krátká instruktážní videa, jak přidat eStravenku a další karty do Apple Pay nebo Google Pay, si zobrazíte jediným kliknutím:

Přejeme vám příjemné bezkontaktní placení! Tipujeme, že si na něj zvyknete velice rychle. A věříme, že se eStravenka ve vašem mobilu nebo jiném zařízení zabydlí natrvalo.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…