Dopřejte si zdravé, čerstvě sklizené, poctivé jídlo za ceny, které vás mile překvapí

Pokud milujete dobré jídlo, tuhle zprávu si vychutnáte: Do široké rodiny našich Up partnerů jsme čerstvě přivítali nového člena, e-shop se zdravým a kvalitním jídlem Sklizeno. Díky své eStravence tak máte blíž k poctivému jídlu z ČR i celého světa.

Hned na začátek si ujasněme jednu věc: Očekáváte-li, že za kvalitu ve Sklizeno zaplatíte horentní sumy, budete velmi příjemně překvapeni – potraviny si vyberete podle stupně kvality, za který zaplatíte odpovídající, rozumnou částku.

Je přitom jen na vás, zda do Sklizeno zaskočíte na rychlou svačinku, na plnohodnotný oběd nebo vyřešíte týdenní rodinný nákup on-line na pár kliknutí. A pozor, kromě on-line nákupu můžete využít některou z kamenných prodejen, případně si nechat jídlo dovézt až do kanceláře.

Už se vám sbíhají sliny? Mrkněte na nabídku Sklizeno třeba hned, vaše eStravenka se už nemůže dočkat, aby vám zlevnila nákup zdravých potravin nebo oběd plný energie a živin.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…