Chutěmi letem světem! Stahujte kompletní světovou kuchařku v PDF

Abyste nemuseli prohledávat šerá zákoutí internetu, napadlo nás vydat pěkně v jednom „balíčku“ všech 17 receptů, kterými jsme vás poslední měsíce zásobovali. Každý z nich je jiný, přesto mají něco společného. Tak třeba jde o typická národní jídla ze všech koutů světa. A také to, že s nákupy ingrediencí vám snadno pomůže stravenka, papírová i digitální.

mailing predel 800x220 2

Kuřecí řízky s bramborem? Máte na víc.


Připravte se, že s naší kosmopolitní kuchařkou prozkoumáte na vlastní jazyk i nos vynikající jídla s často zvláštními jmény. Tak třeba taková šuba. Nebo ratatouille. Šakšuka. Zapiekanka. Enchiladas. Biryani. Quiche Lorraine. Musaka… V rámci vaší kulinární „cesty kolem světa“ se podíváte do Francie, Maroka, Španělska, Izraele, Indie, Mexika, na Ukrajinu i do Karibiku, a dokonce i na Slovensko.

A nejlepší na tom je, že místo letenky vám k tomu bohatě postačí jen stravenky.

17 důvodů, proč pozvat kolegy nebo známé


U všech 17 jídel najdete kromě receptu a seznamu ingrediencí také pár slov o historii daného pokrmu. Pokud se tedy rozhodnete pozvat ke společnému stolu i pár přátel nebo kolegů z práce, můžete se blýsknout zajímavými znalostmi.

Ty ale pravděpodobně nepřitáhnou tolik nadšené pozornosti, jako pokrmy, které vlastnoručně stvoříte. A od toho vás už nechceme déle zdržovat, račte stahovat.

Doufáme, že se vám bude přehledná kuchařka Chutěmi letem světem líbit a rozšíří vaše kulinární obzory tak jako nám.

Dobrou chuť a příjemné objevování nových jídel!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…