Chutěmi letem světem! Stahujte kompletní světovou kuchařku v PDF

Abyste nemuseli prohledávat šerá zákoutí internetu, napadlo nás vydat pěkně v jednom „balíčku“ všech 17 receptů, kterými jsme vás poslední měsíce zásobovali. Každý z nich je jiný, přesto mají něco společného. Tak třeba jde o typická národní jídla ze všech koutů světa. A také to, že s nákupy ingrediencí vám snadno pomůže stravenka, papírová i digitální.

Kuřecí řízky s bramborem? Máte na víc.


Připravte se, že s naší kosmopolitní kuchařkou prozkoumáte na vlastní jazyk i nos vynikající jídla s často zvláštními jmény. Tak třeba taková šuba. Nebo ratatouille. Šakšuka. Zapiekanka. Enchiladas. Biryani. Quiche Lorraine. Musaka… V rámci vaší kulinární „cesty kolem světa“ se podíváte do Francie, Maroka, Španělska, Izraele, Indie, Mexika, na Ukrajinu i do Karibiku, a dokonce i na Slovensko.

A nejlepší na tom je, že místo letenky vám k tomu bohatě postačí jen stravenky.

17 důvodů, proč pozvat kolegy nebo známé


U všech 17 jídel najdete kromě receptu a seznamu ingrediencí také pár slov o historii daného pokrmu. Pokud se tedy rozhodnete pozvat ke společnému stolu i pár přátel nebo kolegů z práce, můžete se blýsknout zajímavými znalostmi.

Ty ale pravděpodobně nepřitáhnou tolik nadšené pozornosti, jako pokrmy, které vlastnoručně stvoříte. A od toho vás už nechceme déle zdržovat, račte stahovat.

Doufáme, že se vám bude přehledná kuchařka Chutěmi letem světem líbit a rozšíří vaše kulinární obzory tak jako nám.

Dobrou chuť a příjemné objevování nových jídel!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…

recept