Americká krása v centru Plzně | eStravenky místo letenky

Na výlet za per-fekt-ní americkou a texmex kuchyní nemusíte lítat přes půl světa. Stačí zajet do Plzně. Tohle město má s USA speciální vztahy už od roku 1945, kdy je osvobodila americká… ale dost, tohle není lekce historie, tohle je pozvání na mega super burgery a vynikající pití. V Buffalo Burger Baru to ani jinak neumějí.

mailing predel 800x220 10

Nejlepší burgery v Plzni

Zní to neskromně? Možná. Stačí však jediná návštěva a možná to sami podepíšete. V Buffalo Burger baru na ně používají výhradně vyzrálé hovězí maso z prémiových chovů v USA.


Kromě toho nabízejí americkou a tex-mex klasiku: Kuřecí křídla a stripsy, steaky, masa z grilu, burrito, quesadillu nebo oblíbené taquitos.


A připraveni jsou i na děti. Pokud jste rodiči, samotné názvy dětských verzí burgerů vám asi vykouzlí úsměv na tváři, protože ty okřídlené věty jste z úst v vašeho potomka už jistě mnohokrát vyslechli.

„Vejde chlápek do baru a povídá…“

Buffalo Burger bar je… bar. Takže když už tam budete, proč se odbývat – my doporučujeme vyzkoušet některý z ušlechtilých koktejlů a destilátů, jejichž nabídka v lístku zabírá celé 3 strany. Vyberete si snadno, ať máte rádi rum, bourbon, irskou whiskey nebo skotskou whisky. Anebo klidně tequillu (po které se prý skvěle tančí).

Dovolíme si jeden menší tip: Před návštěvou mrkněte na web Buffalo Burger baru a sjeďte dolů na galerii obrázků. Stačí pohled a sliny se začnou sbíhat…

Hey, hombre, eStravenku máš?

Dolary i zlaté valouny můžete nechat doma, stejně jako proklatě nízko zavěšené kolty. V plzeňské „Americe“ bez problémů zaplatíte eStravenkovou kartou i papírovými stravenkami. A v mnohem, mnohem výhodnějším kurzu. Tak si je nezapomeňte přibalit na vaši příští cestu „za velkou louži“ (v tomto případě se nejedná o Atlantik, nýbrž o řeku Mži).


Teď už nezbývá než vám, našim milým gastro-cestovatelům, popřát dobrou chuť!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…