Americká krása v centru Plzně | eStravenky místo letenky

Na výlet za per-fekt-ní americkou a texmex kuchyní nemusíte lítat přes půl světa. Stačí zajet do Plzně. Tohle město má s USA speciální vztahy už od roku 1945, kdy je osvobodila americká… ale dost, tohle není lekce historie, tohle je pozvání na mega super burgery a vynikající pití. V Buffalo Burger Baru to ani jinak neumějí.

Nejlepší burgery v Plzni

Zní to neskromně? Možná. Stačí však jediná návštěva a možná to sami podepíšete. V Buffalo Burger baru na ně používají výhradně vyzrálé hovězí maso z prémiových chovů v USA.


Kromě toho nabízejí americkou a tex-mex klasiku: Kuřecí křídla a stripsy, steaky, masa z grilu, burrito, quesadillu nebo oblíbené taquitos.


A připraveni jsou i na děti. Pokud jste rodiči, samotné názvy dětských verzí burgerů vám asi vykouzlí úsměv na tváři, protože ty okřídlené věty jste z úst v vašeho potomka už jistě mnohokrát vyslechli.

„Vejde chlápek do baru a povídá…“

Buffalo Burger bar je… bar. Takže když už tam budete, proč se odbývat – my doporučujeme vyzkoušet některý z ušlechtilých koktejlů a destilátů, jejichž nabídka v lístku zabírá celé 3 strany. Vyberete si snadno, ať máte rádi rum, bourbon, irskou whiskey nebo skotskou whisky. Anebo klidně tequillu (po které se prý skvěle tančí).

Dovolíme si jeden menší tip: Před návštěvou mrkněte na web Buffalo Burger baru a sjeďte dolů na galerii obrázků. Stačí pohled a sliny se začnou sbíhat…

Hey, hombre, eStravenku máš?

Dolary i zlaté valouny můžete nechat doma, stejně jako proklatě nízko zavěšené kolty. V plzeňské „Americe“ bez problémů zaplatíte eStravenkovou kartou i papírovými stravenkami. A v mnohem, mnohem výhodnějším kurzu. Tak si je nezapomeňte přibalit na vaši příští cestu „za velkou louži“ (v tomto případě se nejedná o Atlantik, nýbrž o řeku Mži).


Teď už nezbývá než vám, našim milým gastro-cestovatelům, popřát dobrou chuť!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…