Oslaďte si život: 3 tipy, kam na dezerty a dortíky

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Každý z nás má nějaké to slabé místo. Pokud je to vaše slabé místo zároveň „sladké místo“, jste tu správně. Na vlastní chuťové pohárky jsme za vás vyzkoušeli cukrářskou nabídku 3 partnerů, kde můžete mlsat na svou oblíbenou kartu eStravenka. Prošli všichni. A na výbornou. Takže vám je teď s klidným svědomím doporučíme.

oslaďte si život s kartou eStravenka

Delikana Eiscafe: Sladké moravské impérium

Jak už to s impérii bývá, i tohle je hodně veliké. Vyhlášené cukrárny Delikana Eiscafe najdete na jižní, severní i východní Moravě. Konkrétně v Břeclavi, Hodoníně, Karviné, Frýdku-Místku, Ostravě, Olomouci, Kroměříži, taky v Přerově, Valašském Meziříčí, Vsetíně, Znojmě, Vyškově, Zlíně a aby toho nebylo málo, 5 poboček Delikana Eiscafe prosperuje i na západě Slovenska.

Přestože jde o cukrářské „impérium“, kde se část dobrot vyrábí centrálně, nemusíte mít obavy o kvalitu. Je to přesně naopak – zákazníci „hlasují nohama“, a počet poboček Delikana Eiscafe svědčí o jejich oblíbenosti a špičkové kvalitě. Když jsme u toho, představte si náplň práce kvalitáře v cukrářském impériu, to je dreamjob, co říkáte?

V Delikana Eiscafe si vychutnáte moderní i tradiční české zákusky, krémové i jogurtové dorty, zmrzlinu i poháry. Kávu si tu dáte bez výjimky skvělou, čerstvě upraženou, s extra hustou krémovou pěnou.

Zvláštní zmínku zasluhují snídaně. Místní hemenex a chlebíčky jsou perfektním startem nového dne.

Cacao Prague: Kavárna kousek od Prašné brány

Anebo jak píší na webu: „Co by člověk dortem dohodil“. Házet dorty nebo se koulovat kopečky zmrzliny by ale byla škoda. Velká škoda! Všechny dezerty, dorty i domácí zmrzlinu si totiž v Cacao Prague připravují sami podle vlastních receptur. Jestli je ochutnáte, sami asi potvrdíte, že kvalita je tu bez diskuse špičková.

Kromě toho vám v Cacao Prague nabídnou skvělou kávu, výběrové sypané čaje, čerstvé šťávy – anebo rovnou vydatnou snídani či oběd z menu. Dezert si můžete dát pak. A když bude hezky, tak i na zahrádce, kde si kromě místních dobrot vychutnáte i pohled na panorama historického centra Prahy.

A klidně vezměte děti, čeká tu na ně prostorný dětský koutek i speciální dětská nabídka šitá na míru mlsným jazýčkům i těch nejmenších špuntů.

CrossCafe: Místo pro studium, práci, rande i relax

Tuto českou síť kaváren asi netřeba představovat. Tak jen připomeneme, že v CrossCafe si kromě dezertů, dortů, koláčů a sladkého pečiva můžete pochutnat i na výživných sendvičích, salátech, výběru chlazených i horkých nápojů nebo vína.

Mrkněte na detailní nabídku včetně obrázků, nad kterými se vám začnou hned sbíhat sliny.

Útulné interiéry CrossCafe jsou perfektním místem pro rande nebo relax nad místní vynikající kávou. A protože je v každé kavárně dostatek zásuvek a lampiček, můžete tu strávit klidný čas i prací nebo studiem. Wi-fi je tu bez hesla. A vítáni jsou i psi. Stejně jako vaše stravenky.

Tak co, už máte jasno, kam si půjdete osladit život? Nezapomeňte, že u všech partnerů můžete v klidu zaplatit svou elektronickou kartou eStravenka!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…