Up Club: Zveme vás na oběd a vyšší ceny nás nezastaví

Zdražování a inflaci v dnešní době neujde nic. Ani to, co je obzvlášť dobré a především chutné. Pravda je taková, že ceny v restauracích rostou a obědy jsou zkrátka dražší. Vy se ale nemusíte bát. Ceny se od 1. 7. 2023 mění, Up Club Gastro však stále přináší možnost projíst se k obědu zdarma, a to klidně každý měsíc! Stačí jen pravidelně navštěvovat restaurace, kde přijímají eStravenku.

up club gastro

Jak to funguje?

  1. Od 1. 7. 2023 za každých 220 Kč zaplacených eStravenkou v jídelně či restauraci od nás získáte 10 bodů na svůj věrnostní účet.
  2. Každou další návštěvou restauračního zařízení a platbou eStravenkou sbíráte další body.
  3. Když to zopakujete dvacetkrát, nasbíráte celkem 200 bodů. A to znamená jediné – další oběd v hodnotě 220 Kč zdarma.
Up mailing novinka gastro infografika v01.2

Od spuštění programu jsme takhle na oběd pozvali už hodně přes 100 000 uživatelů. Účelem programu Up Club Gastro je zejména podporovat českou gastronomii, kterou otřásla nejdříve světová pandemie a následná ekonomická krize. A vy se k tomu můžete po celé ČR projíst k obědu zdarma. K dnešnímu dni je v Up Club Gastro zapojeno už více než 10 000 restaurací a jídelen.

Pravidelným jídlem ke zdraví těla i konta

eStravenka vám pomůže získat zdravější stravovací návyky, k nimž nezbytně patří pestrá pravidelná strava. Ušetří vám peníze, a navíc uděláte něco pro své zdraví. Procházka na oběd vám pomůže rozproudit krev, pročistit hlavu i spálit nějakou tu kalorii. Když přes aplikaci Můj Up pozvete na oběd i kolegy, dopřejete si neformální lidský kontakt, který vám zvedne náladu a dodá energii na zbytek dne.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…