Rozdali jsme přes 70 000 obědů zdarma a nekončíme!

Nejen láska, ale i peníze procházejí žaludkem. A my v Up pomocí Up Club Gastro děláme vše proto, aby vaše peněženka nebyla „na dietě“, ale spokojeně tloustla – a to vždy, když vyrazíte na oběd a zaplatíte eStravenkou.

Za dobu existence Up Clubu Gastro jsme vám zdarma poskytli už přes 70 000 obědů v hodnotě 130 Kč. A jak to celé funguje? Rádi Vám propojení Up Club Gastro a eStravenky připomeneme: Za každých utracených 130 Kč vám na věrnostní účet připíšeme 10 bodů. Pokud tedy chodíte celý měsíc pravidelně na oběd, za měsíc nasbíráte 200 bodů – a máte od nás jeden oběd zdarma, opět v hodnotě 130 Kč.

Ty na chodníku nenajdete. A pokud víme, tak ani v nabídce naší konkurence.

Samozřejmě, pokud se vám na oběd nechce nebo ho daný den jednoduše nestíháte, nic se neděje – vaše body trpělivě počkají na věrnostním účtu do doby, kdy se je rozhodnete využít.

Nejde ale jen o obědy. Další body sbíráte s každou návštěvou restauračních zařízení, kde platíte eStravenkou.

Kromě podpory vašeho rozpočtu tak pomáháme i gastro byznysu jako celku. Asi není třeba zdůrazňovat, jak je to právě v těchto dnech potřeba.

Takže až příště vyrazíte na teplý oběd a zaplatíte eStravenkou, poděkuje vám nejen váš žaludek, ale i vaše peněženka – v jejím případě je každé deko navíc dobrá zpráva. Správně se totiž říká: Halíře dělají talíře.

Dobrou chuť!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…