Dražší oběd? I tak vás na něj rádi pozveme.


Pokud využíváte výhody Up Club Gastro, k obědům zdarma se jednoduše projíte – stačí pravidelně navštěvovat restaurace, kde přijímají eStravenku. Proč se to vyplatí? Od 1.7. totiž za každou platbu v restauraci nad 180 Kč s eStravenkou automaticky připíšeme na vaše konto 10 bodů. V momentě, kdy takto nasbíráte 200 bodů, dáte si další oběd zdarma. Tentokrát totiž platíme my!


Jak to funguje & další výhody

2022 05 Schema UpClub body

  1. Za každých 180 korun, které s eStravenkou utratíte v restauraci či jídelně, vám připíšeme 10 bodů na věrnostní účet.
  2. Každou další návštěvou restaurace a platbou eStravenkou se vám přičítají další body.
  3. Jakmile tohle zopakujete dvacetkrát, máte nasbíráno 200 bodů = příští oběd v hodnotě 180 Kč zdarma. Od spuštění programu jsme takto pozvali na oběd už hodně přes 90 000 uživatelů.

    Cílem Up Club věrnostního programu je především motivovat zaměstnance k pravidelným návštěvám restaurací a pomoci restauratérům oživit jejich byznys, kterým otřásla koronavirová krize. Projíst se k obědu zdarma můžete po celé ČR. K dnešnímu dni je v Up Club Gastro už hodně přes 10 000 restaurací a jídelen, kde přijímají eStravenky.


Pravidelné obědy pro kondici těla i peněženky


eStravenka vám ušetří peníze, kromě toho ale uděláte i něco pro svoje zdraví: procházkou na oběd si rozproudíte krev, pročistíte hlavu a ještě spálíte nějakou tu kalorii. A když na jídlo vyrazíte s kolegy, které můžete na oběd pozvat přes aplikaci Můj Up, neformální lidský kontakt vám zvedne náladu a dodá energii pro další práci.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…