100 000 rozdaných obědů! Sbírejte body a pozveme i vás.


BANG!!! A šampaňské teče proudem. Důvod? Up Club Gastro právě slaví krásných 100 000 zdarma vyplacených obědů. Pozvali jsme na ně zástupy věrných eStravenkářů, kteří se k nim doslova projedli. My i oni jsme tak přispěli ke zlepšení situace v gastru po celé republice. OK, a co z toho plyne pro vás? Správná otázka!

Pokud ještě nechodíte na oběd do oblíbených restaurací a nejste členy Up Club Gastro, přehledně pro vás shrneme 4 hlavní výhody:

#1 Halíře dělají talíře

Za každých 180 korun, které projíte eStravenkovou kartou, automaticky získáváte 10 bodů na věrnostní účet. V momentě, kdy takto nasbíráte 200 bodů, příští oběd platíme my a vy si ho vychutnáte zdarma. Funguje to tak v restauracích po celé ČR – v  programu Up Club Gastro jich k dnešnímu dni evidujeme hodně přes 10 000.

#2 Oběd jako lék

Vyrazit si na oběd ven mimo pracoviště má nenápadné, ale velice pozitivní zdravotní výhody. I krátká procházka rozproudí krev, osvěží mozek a spálí i pár kalorií – a pokud v práci většinou sedíte, platí to dvojnásob.

#3 Lepší vztahy se rodí u jednoho stolu

O benefitech společného stolování na psychiku a kvalitu mezilidských vztahů už odborníci popsali stohy papíru. Číst to nemusíte – stačí vědět, že společný oběd s kolegy je skvělá příležitost pro neformální mezilidskou komunikaci, po které pookřeje vaše psychika. Sdílet starosti i radosti se vždy vyplácí. Ty první jsou pak menší, ty druhé se naopak násobí.

#4 Podporujete svou oblíbenou restauraci

Obědy zdarma, k nimž se projíte, hradíme my v Up ČR. Společně tak zmenšujeme pravděpodobnost, že kvůli těžkým časům váš oblíbený podnik zavře. Bez přehánění tak pomáháme celé ekonomice.

Díky eStravenkám a pravidelným obědům toho dokážete docela dost, co říkáte? Na závěr so dovolíme ještě jeden malý tip. Abyste měli o stavu svého eStravenkového konta vždy 100% přehled, využívejte aplikaci Můj Up.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…