100 000 rozdaných obědů! Sbírejte body a pozveme i vás.


BANG!!! A šampaňské teče proudem. Důvod? Up Club Gastro právě slaví krásných 100 000 zdarma vyplacených obědů. Pozvali jsme na ně zástupy věrných eStravenkářů, kteří se k nim doslova projedli. My i oni jsme tak přispěli ke zlepšení situace v gastru po celé republice. OK, a co z toho plyne pro vás? Správná otázka!

Pokud ještě nechodíte na oběd do oblíbených restaurací a nejste členy Up Club Gastro, přehledně pro vás shrneme 4 hlavní výhody:

#1 Halíře dělají talíře

Za každých 180 korun, které projíte eStravenkovou kartou, automaticky získáváte 10 bodů na věrnostní účet. V momentě, kdy takto nasbíráte 200 bodů, příští oběd platíme my a vy si ho vychutnáte zdarma. Funguje to tak v restauracích po celé ČR – v  programu Up Club Gastro jich k dnešnímu dni evidujeme hodně přes 10 000.

#2 Oběd jako lék

Vyrazit si na oběd ven mimo pracoviště má nenápadné, ale velice pozitivní zdravotní výhody. I krátká procházka rozproudí krev, osvěží mozek a spálí i pár kalorií – a pokud v práci většinou sedíte, platí to dvojnásob.

#3 Lepší vztahy se rodí u jednoho stolu

O benefitech společného stolování na psychiku a kvalitu mezilidských vztahů už odborníci popsali stohy papíru. Číst to nemusíte – stačí vědět, že společný oběd s kolegy je skvělá příležitost pro neformální mezilidskou komunikaci, po které pookřeje vaše psychika. Sdílet starosti i radosti se vždy vyplácí. Ty první jsou pak menší, ty druhé se naopak násobí.

#4 Podporujete svou oblíbenou restauraci

Obědy zdarma, k nimž se projíte, hradíme my v Up ČR. Společně tak zmenšujeme pravděpodobnost, že kvůli těžkým časům váš oblíbený podnik zavře. Bez přehánění tak pomáháme celé ekonomice.

Díky eStravenkám a pravidelným obědům toho dokážete docela dost, co říkáte? Na závěr so dovolíme ještě jeden malý tip. Abyste měli o stavu svého eStravenkového konta vždy 100% přehled, využívejte aplikaci Můj Up.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…

Náhled videa zaměstnanec