Obědvejte s Up Club Gastro zdarma

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Víte, že s oblíbenou stravenkovou kartou eStravenka můžete obědvat zdarma? Stačí pečovat o své zdraví a pravidelně chodit na obědy. Ve věrnostním programu Up Club Gastro pak můžete sbírat body. Za každých 200 bodů získáte 220 Kč zpět a užijete si tak parádní oběd grátis.

Up club Gastro

Protože víme, že pravidelné stravování zaměstnanců má pozitivní vliv na zdraví, vztahy s kolegy i stav vašeho konta, máme pro vás nabídku, která se neodmítá. V rámci věrnostního programu Up Club Gastro můžete jednoduše získat obědy zdarma! Stačí pečovat o své zdraví a dopřávat si pravidelně obědy v restauracích, kde přijímají stravenkovou kartu eStravenka.

Užívejte si výhody věrnostního programu naplno

Up Club Gastro je největší věrnostní  program v českém gastro segmentu. Stačí sbírat body a Up Česká republika vám připíše na účet eStravenky kredit, se kterým tak prakticky získáváte oběd zdarma. A jak to funguje?

  • Pokud zaplatíte alespoň 220 Kč za jednu transakci eStravenkou, získáváte 10 bodů.
  • Při nasbírání 200 bodů od nás máte 220 Kč zpět na svém účtu v aplikaci Můj Up ve formě kreditu.
  • Odměnu, kterou jste získali, jednoduše použijte na zaplacení dalšího obědu, který tak máte zcela zdarma!
Sbírejte body a získejte oběd zdarma

K jakým změnám dochází od letošního srpna?

Od srpna 2024 nastává drobná změna v tom, že se již nesčítají násobky bodů. Pokud zaplatíte alespoň 220 Kč při jedné transakci, získáváte 10 bodů. Nově tedy za jednu transakci můžete získat nejvýše 10 bodů.

Vše pohodlně uvidíte v aplikaci Můj Up

Stav svého věrnostního účtu a zůstatek na eStravence můžete pohodlně sledovat ve vaší oblíbené mobilní aplikaci Můj Up. Ale nejen to! Aplikace má spoustu zajímavých modulů, které zaměstnance baví a firmy s nimi mohou zapracovat na firemní kultuře. Příkladem je modul Platba mezi kolegy, díky kterému můžete pozvat spolupracovníky na oběd. V aplikaci si také snadno vyhledáte to nejlepší polední menu z okolních restaurací.

Stravenková karta eStravenka je samý benefit

Nejenže díky pravidelnému stravování můžete získat oběd zdarma, ale nevynechávání hlavního jídla také prospívá vašemu fyzickému i psychickému zdraví a snižuje riziko výskytu civilizačních onemocnění. Společné obědy s fajn kolegy jsou navíc ten nejefektivnější teambuilding a stravenky pro zaměstnance pak daňově uznatelným benefitem pro firmy i pracovníky. Elektronická karta eStravenka je zkrátka ta nejvýhodnější stravenka.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…